Доброго вечора, чи хтось оформляв дитині (вік від 12 до 16 років) загранпаспорт в Консульстві в Кракові (НЕ в ДП Документ, саме консульство). Чи дійсно обов´язкова нотаріально засвідчена згода другого з батьків та копія його загранпаспорта?
Бо ми вже записані на вівторок й тут вичитала, що до заяви це все треба додати (
Ответ дляHB_girl
На сайті Посольства чи консульства чітко вказаний перелік необхідних документів. І потрібно подавати лишень, що в їхньому списку, а не в списку на порадниці
Подруга делала в Гданске. Там в списке этого нет и не требовалось. В Кракове есть. Откуда такая разница по требованиям к документам. Почему в Гданске выдают без заявы отца, а в Кракове не выдают?
Ответ дляТашаНаташа
Працювала в цій сфері декілька років тому. Не потрібно було подавати заяву від батька. Наше МЗС досить непогано на скарги реагує. Якщо консул буде вимагати якісь додаткові документи, можете посилатися на те, що на сайті МЗС чітко вказаний перелік. Ось посилання:
Ответ дляHB_girl
Дякую, що заспокоїли! Так і є, я вже вдень зателефонувала до консульства, й дійсно нічого нотаріально засвідченого не треба, лише фото внутрішнього паспорта батька на всякий випадок.