месяцкие• 14 сентября 2023

Щур в сусідки по квартирі. Це жах.

Вона тримає щура «крису» в клітці у себе в кімнаті. Це дуже дратує. Запах не з приємних. Вже наголошувала на цьому. Каже, що все періодично міняє. Але дихати немає чим, ще й цей запах. Як думаєте, коли вона виїде і забере його з собою, запах зникне? Чи воно «вʼїдається»?
КАПСЛОЧНИЦА• 14 сентября 2023
Хай прибирає кожен день і запаху не буде
ГейСюда• 14 сентября 2023
Уйдет запах со временем
Само_достаточная• 14 сентября 2023
автор, ви що з села?
люди тримають і хомячків і мишок...
julia-678c• 14 сентября 2023
За крысами нужно очень часто убирать чтобы запаха не было. Соседка видимо не очень часто это делает.
Life is Beautiful• 14 сентября 2023
Щур декоративний? Це такий же домашній питомець, як кролик або морська свинка.
Деякі фреток тримають (це декоративні хорьки))
Прилипало• 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
автор, ви що з села?
люди тримають і хомячків і мишок...
Но не все воняют....
Первая ласточка инфляции• 14 сентября 2023
Зникне. Я тримала щурів.
Трільчиха• 14 сентября 2023
У нас были крысы. Вони не было вообще. Особенно так, чтоб слышать в соседней комнате, не представляю, как должно от них вонять и сколько там не убиралось
Нагайна• 14 сентября 2023
Вообще они не особо вонючие. То она ооочень редко за ними убирает.
Ответ дляСамо_достаточная
автор, ви що з села?
люди тримають і хомячків і мишок...
Хом´яки і мишки не смердять, а пацюки мають дуже специфічний запах навіть не від сечі, а сама шкіра. Людям з негострим нюхом це непомітно або запах не здається неприємним, а у кого нюх гостріший, тим доволі сильно пахне.
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
автор, ви що з села?
люди тримають і хомячків і мишок...
мені не ок, якщо люди не доглядають за цими хомячками і мишками.
а вам село чим не угодило, перепрошую?)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 сентября 2023
А что она ему стелит? Нужно древесные гранулы сыпать. Ну и менять часто. То у вас соседка засранка скорее всего
Укр_жіночка• 14 сентября 2023
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
автор, ви що з села?
люди тримають і хомячків і мишок...
а що значить з села? до чого це? тримають, але ж треба дивитися і прибирати кожен день. явно ж сусідка цього не робить.
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
а ми з вами знайомі? чи можливо вдома у мене були? не пишіть нісенітниць з самого ранку
Кнопкотиць• 14 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
а вам село чим не угодило, перепрошую?)
В селі тварини - це їжа чи охорона, сільські мешканці не сентиментальні до тварин та рідко люблять їх, як домашніх улюбленців.
Автопортрет нурофена• 14 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
а з яких причин ви маєте не вірити людині? тварини мають запах. і якщо кожного дня не прибирати, то може бути проблема. може та сусідка взагалі не прибирає. чи мало таких історій? в мене в будинку є одна з собаками. в неї їх три. вона як вийде з ліфта, то можна вдушитися. я ніколи після неї не заходжу. і сусіди на її поверсі жаліються. на весь коридор запах страшний.
Само_достаточная• 14 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
в селе просто принято щуров травить, ни о каком животном типа щур даже речь идти не может, в селах принято что и собака во дворе только должна быть, в хату ей нельзя...
В городе не так.
Дивне створіння• 14 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Автор завжди може знайти інше дитло
Автопортрет нурофена• 14 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Автор завжди може знайти інше дитло
ви наче трохи не при собі
Дивне створіння• 14 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ви наче трохи не при собі
Тобто якщо вам щось не подобається, а змінити ви це не можньр - ви терпите і мучитесь? Замість того, щоб змінити обставини
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
В городе не так.
мови не було про «травити щурів»
Фокус-Покус• 14 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ви наче трохи не при собі
То сусідка автора))))
Само_достаточная• 14 сентября 2023
Автор, якщо не має умов оренди ’без тварин’ то ви не можете нічого зробити.
не заходьте до неї в кімнату, чи ви знімаєте одну кімнату з нею?
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Автор завжди може знайти інше дитло
ви тему читали уважно?
бо складається враження, що ні.
Само_достаточная• 14 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
мови не було про «травити щурів»
я не сказала что вы хотите что-то сделать, я написала про отношение селян к крысам
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
є такі умови, вже задумуюсь за цей варіант
Автопортрет нурофена• 14 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
навіть нема що сказати такій людині. я б зверталась в органи. сусідка зобов´язана підтримувати правила поведінки в багатоповерхівці. Чи ви вважаєте, що кожен має право робити що заманеться? У вас точно є собаки, гадаю. Зазвичай вони так неповажливо відносяться до навколишніх.
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
люди різні як в селі, так і в місті.
дуже стереотипне мислення у вас
автор месяцкие • 14 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
дякую за доречні коментарі.
адекватні люди радують