Дружная семейка• 14 сентября 2023
Хто з Дніпра? Порекомендуйте дитячий садочок
Цікавий дитячий садочок, де вихователі спілкуються українською. Бо в мене вже опускаються руки.
Мэри Попкинс• 14 сентября 2023
А район який цікавить?
Бо багато де немає місця вже, чи дуже дорого
Дружная семейка
• 14 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
А район який цікавить?
Головне, щоб правий берег. Хочу розуміти які є варіанти і далі від цього вже буду відштовхуватися.
Тра Ля Ля• 14 сентября 2023
Я б порадила 340, але це спеціалізований садок, туд. За направленням. Не раджу 92 бо то жах, а колись був улюблений... Взагалі дуде багато хороших є, але треба спілкуватись з завідувачкою..який підхід, яке ставлення..