Не гоню• 14 сентября 2023
Смотрю видео всякие с советскими детьми...прошу без срача
Мне показалось ,и не только мне что у них и речь лучше, и мечты/желания у многих.
Сейчас как то не те дети...
У вас есть такие мысли?
Сейчас как то не те дети...
У вас есть такие мысли?
Ответ дляПлакулька
Правда ваша. Расистський закон про ’черту оседлости’, який діяв в російській імперії і фактично обмежував євреїв у правах проживання і отримання освіти, а також професійній діяльності, був негласно продовжений в совку, але говорити про це було заборонено. Плюс згадаймо переслідування євреїв в сталінські часи (’дєло врачей’ так зване) і подальшу антисемітську політику радянської влади аж до розвалу совка
вы читали Рыбакоа ’Тяжёлый песок’ ?
Не гоню
• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
всі є-шки та хімія були, просто зараз це усе вказано на упаковці, бо є такі вимоги, а тоді вимог не було, то й ніхто не знав, з чого зроблено
Не было
Удачная• 15 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
Ого. Це по запису через сімейного чи як?
не через семейного. лежала в больнице с бронхитом, на первом этаже кабинет стоматолога, обратилась, сделали
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
а чим ваша сім’я займалася при совку? партійні функціонери як мінімум районного масштабу? прокурори? торгові працівники? дипломати?
простим людям жилося не солодко, й це не були їхні проблеми, це була мерзенна держава з відношенням до людей як до тупого стада
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
вы читали Рыбакоа ’Тяжёлый песок’ ?
Ні, я надаю перевагу українським авторам. І вам раджу.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Изобретайте машину времени и отправляйтесь в прошлое за наслаждением)
За внешним видом в 30 на все 50, за ограниченным видом продуктов, за очередями и шмотками одинаковыми
це вона ще не знає у свої 38, що таке перламутрова миколаївська помада №39, або помада та тіні дзінтарс, у неї мабуть ’ноХті’, вії та губи наколоті, от би точно її туди відправити, там нема де корекцію зробити. сміху було б
Янгол в камуфляжі• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
преподаватели в вузе.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Єдине, що мені подобається в совку це відсутність «соціальних» ліфтів. Коли сьогодні в тебе 9 класів освіта і ти тамада на весіллі, а завтра ти вже керуєшь цілою державою.
це ви про хуйло?
Янгол в камуфляжі• 15 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
вы читали Рыбакоа ’Тяжёлый песок’ ?
Рыбаков? Про евреев? Очень тяжелая книга.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Мои бабушка и дедушка работали не на заводе. Дедушка работал крановщиком, бабушка - бухгалтером. И получили квартиру
а як вони ту квартиру обставляли, знаєте? то попитайте! де шпалери діставали, фарбу та інше
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Моя бедность закончилась вместе с развалом СССР)))А у Вас очевидно все наоборот?
аналогічно) так погано як при совку я ніколи не жила
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
на євреїв була квота, фіг вступиш, навіть якщо ти супервідмінник, а ще після інституту ти мав відпрацювати на державу три роки. при тому не там, куди ти хочеш, а там, куди тебе запхають, а це могло бути глухе село у Сибіру, наприклад
Моя мать после института проходила практику в Республике Адыгея
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ще про туш забули, в яку треба було поплювати, перш ніж її наносити на вії, і тальк замість антиперспіранту -- і це в кращому випадку, бо більшість ані про депіляцію, ані про ароматизацію пахв тощо не мала жодного уявлення. Будівникам світлого соціалістичного майбутнього такі дрібниці були ні до чого)
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Так поднимите попель и идите поработайте нормально.
Или в думаете в ссср вам бы после 20 лет завода выдали норм хату? Три раза ХА!
Получили б клоповник с покрашенными стенами
100%
Янгол в камуфляжі• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
приходили тётечки их ЖЭКа и делали ремонт. никто ничего не доставал.
не нужно сгущать.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да щас. Тоді здавались квартири - заходь і живи.
Хочешь кращі шпалери- шукай блат
або бігай у магазин та чекай, може ’викинуть’
Омлетик• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
що?!!!!! їжа краще? для кого та в кого? з закритих спецрозподільників чи як там вірно перекласти це дурнувате слово?
ви звідки впали. авторе? один вид майонезу, який був в дефіциті, бабусі складала ті банки у холодильнику, дістати їх було дуже важко! на свято перевіряли терміни придатності та брали ту, у якої термін найстаріший
це дуже маленький приклад, що вам з їжі подобалося? несмачна олія з автомату по 50 коп? чи пряники. якими можна було цвяхи забивати?
банани по 2,50 при ціні хліба українського у 16 копійок, та ще купи піди ті банани( точно не кожен рік я з’їдала хоча б один банан! що ще нагадати з їжї? а ковбаса не була з м’яса, просто ГОСТи були закритими
Мне запомнились шоколадки и батончики, которые как пластилин были. Даже во рту не таяли)
А ириски я любила) те, от которых пломбы выпадали)
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Да, супер было, помню как в огромных очередях тусили за продуктами, и по базарам ходили, чтобы что-то более-менее нормальное найти из одежды, и то, разваливалось быстро.
по яких базарах? базари - то вже в 90-ті почалося, до розвалу совка ніякого одягу на базарах не було, не вигадуйте!
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
Вот.
Глупые не сидели наверху
А у нас в президенты сразу
Глупые не сидели наверху
А у нас в президенты сразу
у нас президент без вищої освіти? чи тамада на весіллі?
чи у вас - це в рашці?
Не гоню
• 15 сентября 2023
Ответ дляОмлетик
А сколько рыбы деликатессной было и икры валом..
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Обоев у них в квартире не было. Стены в комнатах были побелены известью. Стены на кухне и в санузле были выложены плиткой
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Да ладно) Ленин и Сталин, как говорится, консерваторий не кончали.
И вообще лозунг советов: кто был ничем, тот станет всем.
Вчерашняя пьяни и рвань там как раз к власти и пришла массово.
Сталін ще й був грабіжником та вбивцею - банки грабував, а ще вони з товаришем Серго тікали з тюрми втрьох із ще одним, то третього вони спецом взяли з собою, щоб по дорозі вбити та з’їсти, саме так і вчинили, зараз дуже багато цікавого можна дізнатися про ті часи
Не гоню
• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
чи у вас - це в рашці?
Нет, у нас, такие как зе
Или и с этим спорить будете?
Напомните ка какое у него там ВО?
Или и с этим спорить будете?
Напомните ка какое у него там ВО?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
У меня инвалидность
у моєї свекрухи інвалідність та вік 76 років, працює, бо нудно їй вдома, об’їздила півсвіту вже на пенсії, бо совок не дуже сприяв ’по заграницях’ кататися - не випускали
наразі відпочиває у Туреччині
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
наразі відпочиває у Туреччині
На какие деньги?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
а Горбачев вроде агрономом был вобще
а Лукашенко тарган вусатий? вчитель шкільний, колгоспник
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
Нет, у нас, такие как зе
Или и с этим спорить будете?
Напомните ка какое у него там ВО?
Или и с этим спорить будете?
Напомните ка какое у него там ВО?
А Порошенко вас влаштовував як президент, чи теж щось було не до смаку?)
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Моим бабушке и дедушке квартиру дали не через 20 лет работы. И работали они не на заводе
ну звісно не на заводі, десь у теплому місці, бо на заводі саме 20 років треба було стояти в черзі
Фрикаделька• 15 сентября 2023
Речь действительно лучше была, предложения сложные, много умных слов. Давно заметила и поражалась, что эти дети выросли в нынешних взрослых, и речь у них стала скудная.
Омлетик• 15 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
Ще з лободи можна можна перепічкм готувати... І борщ з бур´яну -- в Голодомор цим і рятувалися. Жабурниць на вогні пекли, смажили горобців. Гадаєте, є чим пишатися? Ностальгуєте?
Советчица і сарказм це несопоставимі речі) що при совкє, що зараз)