Рубаю олівлє• 15 сентября 2023
Чоловік пофарбувався і дивно себе поводить
Чоловік з 40 років почав сивіти, зараз майже 44 І вже десь 50% сивини. Я все насідала на нього, щоб пофарбувати спеціальною фарбою для чоловіків, а він прям категорично був проти, прям аж злився!
А з недавнього часу донька влаштувалась адміном в один барбершом новий, ну і все ж таки чоловік пишов туди під нашим натиском)) Зробив стрижку і камуфляж сивини. І оце прийшов і в мене прямо розпач якийсь і злість на себе. Наче зроблено під його природній чорний колір, трошки темніше, але якісно, нема оцих синьо-фіолетових відтінків. Але якось вже не підходить під його обличчя. Хоч в нього нема сильних зморшок чи якихось набряків вікових, але все ж таки видно, що йому вже не 30 років. А я наївно думала, що якщо його пофарбувати, то буде на всі 30-35 виглядати. Бо надивилася відео в інсті, як чоловіки прямо аж молодішали на 10-15 після таких процедур. А зараз дивлюся і розумію, що вже під його обличчя більш доречніша була сивина. Вона хоч і старила його, але була якась солідність. А зараз...як наче і дійсно дядько молодиться. Прямо розпач якийсь.
А йому, прикиньте! Як наче мені на зло, все подобається! Ходить в без кінця в дзеркало поглядає, милується, каже, як круто, не очікував, що буде такий результат! І буде тепер завжди ходити до того майстра і жаліє що раніше мене не слухав... І донька каже що круто вийшо. А в мене від цього всьо якісь різні відчуття. Та і оцим фарбуванням я як наче його емоційно розбурхала. Він й так останнім часом дивно себе поводити став, криза середнього віку чи шо. І тут ще я зі своїм фарбуванням підживила це все. А він як неадекват якийсь став, якісь такі пристрастні пориви до мене з´явилися, як наче нам по 20 років. То за ручку хоче ходити, то якісь прийоми на мені демонструє. Як дурко і неадекват якийсь. Раніше сидів тихо за своїм компом, а це накачав якусь діджейську музику своєї молодості і в мене вже голова ходуном від гупання цих басів!!! Я вже усвідомлюю, що мені в 43 вже комфортно в спокої та тиші, а він тепер біснується на п´ятому десятку як я не знаю хто! І тут ще цим фарбування піживила це все... Божеее, що я наробила?((( Як тепер по делікатному повернути все як було і щоб не образити його?
Пригаю-цибаю• 15 сентября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ну самокат - це зараз розповсюджений транспорт, як і серед дітей так і дорослих
А скейт чем хуже?
Пригаю-цибаю• 15 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Класний! Такий, знаєте, від душі!
Вже не треба нікого завоювувати, вже не треба тихенько, бо діти сплять.
Ось такий секс заради сексу і втіхи.
Знаю))
Дідова баба• 15 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Побойтесь бога.
Какой секс в таком преклоном возрасте)
Ні за холодну воду• 15 сентября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Я лише хотіла, щоб він виглядав трошки свіжіше
аж зла на вас
Оскорбляю всячески• 15 сентября 2023
Вам просто стало страшно, автор))
А вдруг он поверит, что стал ’красивым’ и ускачет по молодым телкам))
Рубаю олівлє
• 15 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Вам просто стало страшно, автор))
Не страшно, у нас все на максимальній довірі
Бабайко• 15 сентября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Можливо, сама на себе злюсь, через невиправдані очікування
то відпустіть, хай топче молоду, а не вас
Запасная спина• 15 сентября 2023
Мой тоже красит волосы и намного моложе и лучше выглядит без седины