ША! я прийшла!• сегодня в 08:02

Вічна депресія, скука, високий тиск. Мені 50 з половиною.

До психолога хотіла йти, просто поговорити , але якось незручно. І не знаю про що.
Подруга одна і та далеко. Бо все батькам їздить помагати в село. Не працює все життя. На утриманні чоловіка. Я от чоловік має роботу вдома онлайн і вона з ним і з ним, дуже сімейна. Додому ніколи не запрошує. Дуже рідко з нею бачуся.
А ще й зараз я в пошуках нової роботи.
Мій чоловік дуже далеко, майже не спілкуємося, відносини погані.
Як морально себе підтримуєте, хто в таких ситуаціях?
Печенюшка• сегодня в 08:42
Ответ дляВбигудях
Спілкуватись з рандомними оточуючими, вище дали класну пораду - ходити на групові зайняття. Я писала - вести щоденник. Налагодити стосунки з чоловіком, якщо він не гімно. Якщо гімно - звільнити місце для іншого
Що ж цим груповим надаючи такого значення. В 25 ходила на силові і плавання рік через день-жодного знайомства. 2 роки на англ.жодного знайомства. Півроку різних курсів те саме. Пройшло 20 років. Курс польської - позаймалися, відключилися, все. Про те, що зараз все онлайн і люди з різних міст навіть мовчу.

автор ША! я прийшла! • сегодня в 08:42
Ответ дляТролю як можу
То у Вас весь світ ще попереду. Не уявляю своє життя без кімнатих рослин
Я дуже їх люблю. Може і займусь таким.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 08:43
Ответ дляГрушки-яблочки
Моей маме 87, ездит на танцы в парке тем кому за.. Около часа едет на лиман, ходит с двумя подружками соседка, играют в карты. Ездит нянчить четырехлетнего правнука.
Это все от человека зависит, если лень сраку поднять, никто не заставит.
Молодець Ваша мама.
Най хоч раз• сегодня в 08:43
Ответ дляМалинка
Вы же понимаете что взаимодействия должно быть обеих людей??!
Я вот осознала,что за эти годы войны,у меня просто испарилась.уйма подруг !!При этом две из них живут в соседних домах и именно их я не видела уже год почти!Редко можем созвониться,расскажут как замотались ра работе и как дела у внучки)и ??? Не интересно и не актуально,потому и не инициирую уже ничего,тем более если обещают встречу и потом по их вине она срывается!Надоело кого то тащить,утешать,развлекать!
Раньше двери в квартире не закрывались шастали по поводу и без,еще и реановали обои подруги к дркоим,а сейчас тишина!Видимо новый такой период и я учусь его принимать нормально и делаю свою жизнь интересной и без них!
Возможно с новыми будет лучше. У меня есть несколько студенческих ,но видимся редко, живём в разных странах. Те,с кем общаюсь, познакомилась в 22-м году, у нас много общих интересов сейчас. Те,что отвалились,оказалось,что я их плох знала, но это нормально.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 08:44
Ответ дляТролю як можу
Спробуйте писати книжку. В мене не виходить, а у Вас вийде!
А як зараз пишуть книжки? В ноутбуках? Та і кому це потрібно…
Тролю як можу• сегодня в 08:44
Ответ дляША! я прийшла!
В мене землі немає. Я в квартирі в місті живу.
Мені потрібно щось універсальне.
У Вас є підвіконня. Можна навіть мікрофон собі пропонувати, різне насіння потребує різних технологій, це не лише корисно, а ще цікаво: щось вийшло виростити, а щось зажило і треба бути допитливому, щоб добитися результату. Якось так
Печенюшка• сегодня в 08:44
Ответ дляНай хоч раз
Радість спілкування дуже гарно лікується підлими вчинками подруг. В мене останнім часом 2 так відвалилися. Припинила будь-яке спілкування. Хоч проводила з ними досить багато часу. Але мені так краще, я останнім часом дуже дбаю про свої кордони . Так, тепер часто буваю одна, але коли йду гуляти інколи навіть не хочу нікого звати, мені добре і одній.
Якщо добре одній, то зрозуміло. Але не всім добре одному. Комусь і без чоловіка добре або дітей. Є ж і інші.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 08:45
Ответ дляПеченюшка
Ви праві.
Най хоч раз• сегодня в 08:46
Ответ дляША! я прийшла!
Мені потрібно щось універсальне.
Може балконні квіти, або квіти за вікнами. Я де й композиції створюю з різних. Дуже красиво виходить. Хоч щось тішить

Маруська Му• сегодня в 08:46
Ответ дляПеченюшка
Мама завжди зі своїми подругами зустрічалась вдома або у них або у неї
Це в які роки?
Тролю як можу• сегодня в 08:47
Ответ дляША! я прийшла!
Я дуже їх люблю. Може і займусь таким.
Беріть щось простіше, а вже як матимете досвід, то фіалки, вони як діти, а потім можна розвести з листочка, а підлітків роздарувати. Тощо
автор ША! я прийшла! • сегодня в 08:47
Ответ дляНай хоч раз
Ви праві. Все навколо нас міняється постійно. Люди, відносини також.
Печенюшка• сегодня в 08:48
Ответ дляКоник-стрибунець
дурацкий совет на старости лет кому то мотню стирать и прислуживать и борщ варить только шоб не скучно было так сразу весело станет и еще к себе забрать жить
Що ж постійно з цією мотнею і борщами, типу пралок нема і чоловіки безрукі.
Мати тріля• сегодня в 08:49
Ответ дляША! я прийшла!
Нічого майже не цікавить. Одне хоббі сидіти в інтернеті. Може підкладете якісь цікаві заняття?
Знаєте, що це?
Це виставка в Будинку художника.

Куди я ходила сама. Бо ніхто мене розважати не буде. Я сама собі шукаю розваги

А в наступну суботу йду в Жовтень, на фільм Соррентіно
Печенюшка• сегодня в 08:50
Ответ дляПушка заряджена
Не дай Бог жити як ви. У вас нема свого життя. Ви деградувпли. Ніяких інтересів.нічого. завтра ваш чоловік помре. Що будете робит? Хто буде утримувати? Ви хоч би якусь хату купили в селі і займались помідорами і квітниками. Бо це ж можна повіситись. Сенс вашого життя? Що ви лишите після себ? Як ви розвивались? Виходить,що ніяк. Лиш їли і сра..ли. а за це дорога плата. І ви її тепер сплачуєте.
А всі прямо з інтересами і після себе лишають незабутні враження чи сенси? На помідори і квітники ресурс потрібен огого і фізичний і матеріальний.
Тролю як можу• сегодня в 08:50
Ответ дляША! я прийшла!
Вам потрібно. Пишуть і багато. Навіть ті,що не мають філологічні освіти. От допустім я читала книжку про рід, авторка( за віком пенсіонерка) писала про свій рід, познаходила родичів через архіви, познайомилася, описала різні історії, своє життя, свої практики життя. Збирала інфу і писала книжку 10 років!

Іншу авторка знаю пише вірші, друкує казки, які пише для онуків.
Коник-стрибунець• сегодня в 08:51
Ответ дляПеченюшка
а вы еще напишите что на автора клюнет молодой в 25 лет и будет давать таблетки мерять давление и кружить ее на руках целый день при этом много зарыбатывать и содержать а ночью заниматься сексом не бредьте ради бога а смотрите на жизнь как она есть
viter33• сегодня в 08:53
Ответ дляБарбітта
50 с половиной это 55?😀
Тролю як можу• сегодня в 08:55
Ответ дляМати тріля
Знаєте, що це?
Це виставка в Будинку художника.

Я давно ходжу всюди сама. І в цьому є свій цимес. Мої нікого не треба чекати, ні з ким не треба домовлятися. Але я маю компанію, коли того хочу. Вчора прислали дівчата відео обзор, знайшли на Тілігульському лимані нову
локацію для відпочинку, тепер плануємо відпочинок разом. А познайомилася я з ними Тілігульському лимані у серпні 2025, кожна була сама по собі, просто по обяві, поїздка вихідного дня

Коник-стрибунець• сегодня в 08:54
мне больше всего понравился совет встречи наедине на нейтральной территории вопрос зачем - он выпьет виагру а она от давления, я представляю эту встречу дальше не продолжаю
Белая и пушистая• сегодня в 08:55
Ответ дляТролю як можу
В нас він теж є, але я туди ще не дійшла, мала бути на презентації чудової книжки, але перенесли захід, книжку я забрала у авторки пізніше. А як приємно, коли книжка нова з типографії, підписана особисто авторко. Це неперевершений почуття задоволення.
классный центр- я онлайн посещаю занятия.
viter33• сегодня в 08:57
Ответ дляКоник-стрибунець
Якщо по дорозі на зустріч заскочити в ЗАГС, то по рез.зустрічі комусь може ще й шматочок спадщини дістатися
Не так вже й усе погано
Тролю як можу• сегодня в 08:56
Ответ дляБелая и пушистая
Я люблю оффлайн зустрічі, треба задуматися про онлайн. оффлайн краще, емпатія між людьми і т.д
Швидка Настя• сегодня в 08:58
Ответ дляКоник-стрибунець
На автора может клюнуть к примеру 45-50-55 летний. Это плохо? Или весь свет сошелся на 25 летних?
Тролю як можу• сегодня в 08:58
Ответ дляviter33
Не так вже й усе погано
В будь якому сенсі є плюси!
viter33• сегодня в 08:58
Ответ дляТролю як можу
В будь якому сенсі є плюси!
100% !!!
Печенюшка• сегодня в 09:00
Ответ дляЛялька в колисці
Тут нещодавно радили Гончаренко центр. Подивіться, може у вашому місті є. Там і подруга може знайтися
https://goncharenkocentre.com.ua/
Все, що в Гончаренко центрі мені здається більше для пенсіонерів. Початок з 10 до 18.
Печенюшка• сегодня в 09:01
Ответ дляТролю як можу
Легко. Я за рік маю двох нових душевних подружок. І купу добрих знайомих жінок. І це я в місто приїхала нікого не знала у жовтні 2024
Клас. Де знайомилися?
Жинси на дитину• сегодня в 09:02
Для меня лично 50+- мамы конченый возраст. Ты уже не молодая, но и не старая.
Сусановна• сегодня в 09:03
Ответ дляША! я прийшла!
Знаєте, якось не хочеться аж так дуже увагу випрошувати. Це тип відносин. От пішли рідко. А коли зустрілися, обговорили все що сталося за попередній період відколи не бачились, і все. Більше нема про що говорити. І так до слідуючого разу.
Ну вы и нудная!!