Леплю из пластилина• 16 сентября 2023
Чому буває такий пронос, шо втрачаєш свідомість?
В мене таке бувало рідко, що сидиш на унітазі і дзвенить у вухах, з´являється страшна спрага, потовиділення і наче ось-ось впадеш. А вчора вночі (після ситної вечері зі скумбрією на грилі) я таки впала, коли вже йшла з туалету. Чоловік каже, шо в нього теж схоже буває іноді.
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Бл..це дуже смішно)))))
Ага))) Але цікаво
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ага))) Але цікаво
Втратили свідомість ?
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ага))) Але цікаво
На фоні хвороби в мене було. Але лікарі так і не виявили причину втрати свідомості тай приписали купу діагнозів
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Втратили свідомість ?
Да, впала і відключилась на пару секунд. Це вперше. Раніше бувало, що просто так погано, ніби впадеш
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Саме після випорожнення?
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це небезпечно, насправді. Обезвожування страшна штука
Так то від обезвожування? А як такого не допускати?
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Саме після випорожнення?
Так я йшла з туалету і в коридорі кликала медсестру поки вона вийшла я відключилася.
Але десь на хв 5 так написали в історії. Хз скільки я була без тями
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Вы у лікаря були?
Та ну, з чим. Скажу, шо так гарно покакала, шо аж впала в обморок)))
Бриджит_Фрикандо• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну, у вас від одного візиту навряд чи обезвожування.
Але під час діареї важливо пити багато.
У вас просто інтоксикація напевно і до мозку дійшла, що відразу запаморочення, гул в ушах.
Але під час діареї важливо пити багато.
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Але під час діареї важливо пити багато.
Жесть канєшно якщо доходить до мозку
Хоч я у лікарні тоді лежала вже 5 днів , мене капали . Як я втратила свідомість ?ще й впісялася 🙈
Це була підозра на ковід в мене і дуже густа кров, у той день не могли набрати кров, зразу кров зверталась і ще й температуру мала.
Витворунка• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я думаю то жовчний. Яке зневоднення від одного поноса?
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Блін, а шо робити? Ніколи не турбував
ПушАпница• 16 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
При дезинтерії я ледве не померла саме через зневоднення. В мене був тільки пронос. Організм в кішківник скидає всю рідину при сильній інтоксикації
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляПушАпница
Ви в лікарні лікувалися ?
Системи не допомагали ?
Істеріомама• 16 сентября 2023
Ооо, це про мій стан, якщо з´їла якусь жирну, важку їжу.
Стає так погано, падає тиск, треба терміново до туалету. Після спорожнення взагалі без сил.
Одного разу до речі втратила свідомість, це було у ресторані, з´їла червоної риби дуже жирної. Якщо їжа не моя, дуже обережно намагаюсь споживати.
Намагаюсь контролювати харчування.
Дякую_аж_підскакую• 16 сентября 2023
В сестри таке буває. Зверталася до лікаря, виявили залом кишки в кишківнику, коли приходив час покакати той залом давай дикий біль, часто до втрати свідомості. Там або оперувати, або слідкувати за харчуванням, не допускати запорів. Вибрала останнє, стало набагато рідше, але іноді буває.
В мене не так давно був такий спазм кишківника, що від болю потемніло в очах, у вухах дзвін, нудота і вся в гарячому поту. Сповзла по стінці, полежала калачиком, почало відпускати - перебралася на унітаз. Ні отруєння, ні проносу. Після того болю аж крепатура була.
Бджолина королева• 16 сентября 2023
Было 2 раза, оба раза я болела сильно - грипп и ковид. Когда стала терять сознание первая мысль была - что так тупо умирать на унитазе и перед мужем стыдно… а вообще реально страшное чувство
Г@Л@В@ломка• 16 сентября 2023
Таке буває і у мене,і у мами,в у свекрусі,мені здається що саме в такий момент падає тиск,і це зв´язано якось із судинами
ПушАпница• 16 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ви в лікарні лікувалися ?
Системи не допомагали ?
Мене швидка забрала в стані сильного зневоднення. Крапельниці ставили в лікарні одну за одною. Мені допомогло досить швидко, але сказали, що я повинна була раніше звернутися за допомогою, бо могли не довезти навіть до лікарні. В мене був тоді дуже дивний стан. Я була в свідомості, але не согла рухатись, втратила слух і зір. Бачила лише світло. Це було жахливо
Дякую_аж_підскакую• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Бл..це дуже смішно)))))
Смішно. Поки на собі не відчуєш.
А в той момент здається що помреш від болю. Наче кишки розірвалися всередині((
Леплю из пластилина
• 16 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
То для чого їсти те, що вам не підходить. Ще й на ніч
Та я й не думала, шо не підходить. Це вже зараз склала все до купи.
Пацан к успеху шел• 16 сентября 2023
Ответ дляПушАпница
Та ви що
Жесть ….
Мені дуже дало на психіку… я не лікувалася у психіатра .
Пройшли роки і мені стало страшно , погано , панічні атаки . Постійно їхала на приймальне. Лягла у лікарню там був психіатр і назначив мені лікування .
Як ви це пережили ? …
Жесть ….
Як ви це пережили ? …
булоТАЙминуло• 16 сентября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Блін, а шо робити? Ніколи не турбував
Сделайте узи
ПушАпница• 16 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Та ви що
Жесть ….
Як ви це пережили ? …
Жесть ….
Як ви це пережили ? …
Взагалі нормально. Сприймала як пригоди. Але я була тоді молода.
Зараз стала все по іншому сприймати і вже дуже тривожна.