Садова гойдалка• 16 сентября 2023
В якому місті України ви мріяли б жити?
І де живете зараз
Флюорография гуся• 16 сентября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
зараз в Чернівцях - фуууу
Чому фу? Я була в цьому місті один день. Звісно я там не жила, але мені сподобалось. І люди привітні і більш культурні.
А які для ви бачите мінуси?
Флюорография гуся• 16 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
ВПО в своих чатах постоянно льют дерьмо на города, куда переехали. Так противно читать((
Може зі сходу приїхали на захід і не витримують ментально там людей. Не звикли до поваги один до одного.
Козяка-маляка• 16 сентября 2023
Одесса, мечтаю переехать или туда или заграницу. Сейчас живу в пригороде Киева, 👎
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Фу на вас
175см55кг19лет (она)• 16 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Они даже не про людей пишут, а в общем про сам город. Особенно харьковчане плюются и страдают за прежней богемной жизнью. Им все здесь не так.
175см55кг19лет (она)• 16 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Фу на вас
Вы потеряли нить диалога))
Новорічна пальма• 16 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Живу в Киеве и вроде как все устраивает но вот для души то хотелось бы в Сходницу😀. Но там работы нет. Вот если б финансово я могла просто жить и наслаждаться то это была бы западная Украина ❤️
Я теж. Хотіла б жити у Верховині, Ворохті, якби гроші були і не працювати
Я ще дуже люблю Трускавець. Хотіла б жити там
Не гавкаю- но охраняю• 16 сентября 2023
Більше не мрію жити в Україні, люблю своє місто в іншій країні
Смячиком• 16 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
А які для ви бачите мінуси?
Жодного плюсу, більш занедбаного у всіх сферах міста я в Україні не бачила. Хоча, за кордоном теж не бачила.
Забобонний фрукт• 17 сентября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
зараз в Чернівцях - фуууу
Місто насправді прекрасне, дуже гарна історична архітектура в центрі, має свою неперевершену родзинку - Резиденцію Митрополитів, що належить до спадщини ЮНЕСКО. Проблема далеко не в місті, воно затишне, камерне, гарне, а в його керманичах, яким роки було байдуже до міста, тільки все дерибанили і розкрадали. Ну от чесно дуже не повезло цьому місту з мерами, а так би вже воно давно розквітало. Зараз новий мер, щось намагається зробити, але якось всеодно все не так, мало сподівань і на нього, але побачимо, бо хоч щось нарешті робиться для благоустрою.