Герцогиня• 16 сентября 2023

Як приборкати "морковний" тональний?

Купила люксовий тон, можна сказати на останні гроші😓розумію, що повна дурепа. На мейк апі підбирала відтінок за допомогою коментарів. Сьогодні плакала як нафарбувалась ним, це капець. Сам тон шикарний, але колір морковка.
Магиня• 16 сентября 2023
Dior? Erborian?

Давно без алко• 16 сентября 2023
Купить другой. Я бы посоветовала аджастер ( специальный пигмент для замеса с тональным, чтобы сделать его темнее/светлее), но рыжий тон - вряд ли что-то получится.
автор Герцогиня • 16 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Dior? Erborian?
Діор. Forever, natural nude.
Магиня• 16 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
Діор. Forever, natural nude.
Ну нічого тут не підкажу,хіба змішувати з іншим тональним,лише такий варіант.
Так,Діор грішить цим,на жаль. Сам по собі прекрасний,а от відтінок підібрати важко. Я в брокарді колись так обирала і то він жовтив,хоч на руці здавалось,що ідеально злився. Добре що трохи,я його на засмаглу шкіру лише наносила
автор Герцогиня • 16 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Дякую😨так, тон сам по собі комфортний, але відтінок😔
Все буде• 16 сентября 2023
Продать и купить новый. Этот можно конечно смешивать с другими , химичить с кремом , но радости от покупки и использования не будет уже, а это важно( ну для меня так)
Вилосипедниця• 16 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
нічого не зробите(
я так майже повну банку хелена рубінштейн викинула(
Світла пудра її не перекривала. Занадто світлий тон ще можна приглушити пудрою, а навпаки навряд чи.
Темніший колір старить(
СамавиховуюКота• 16 сентября 2023
Покупайте гаринье, он хороший
автор Герцогиня • 16 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
А де продати можна? Невже хтось б/у візьме навіть якщо я лише раз ним намастилась?

Все буде• 16 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
Конечно, но естественно дешевле чем новый. Продать на любой площадке продаж можно. Дорогие пролеты всегда пользуются спросом. Да, Вы немного потеряете, но не всю сумму и купите себе другой подходящий.
автор Герцогиня • 16 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Дякую за ідею. Спробую. Звичайно, краще хоч якісь гроші повернути за нього і купити інший відтінок. Аніж він стоятиме на поличці і потім в смітник відправиться(
Все буде• 16 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
Удачи в продаже и желаю купить новый идеальный тон, который будет Вас радовать ❤️
автор Герцогиня • 16 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Дякую. Надіюсь вийде продати його) сам тон шикарний, але колір не той. Та й більш не ризикуватиму брати по відгуках. Піду в брокард краще виберу в магазині відтінок🥰