Звезда в шоке• 17 сентября 2023
Дитина 2 роки не хоче носити зачіски
Волосся вже довге, на рік не брили, зараз лізе все в обличчя, роблю хвостик зриває( як зробити так, щоб носити зачіску? Чи зараз все під нуль збрити?
Госпожа_тамагочи• 17 сентября 2023
Гоління дитини на рік ніяк не впливає на волосся у майбутньому
Б´ю байдики• 17 сентября 2023
Ну какой ноль, пожалейте ребенка. Не хочет хвосты - сделайте стрижку с челкой, чтоб волосы в глаза не лезли.
Звезда в шоке
• 17 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Впливає)) повільніше відросте і не буде в обличчя лізти
Ms. Сама прямота• 17 сентября 2023
Вот мне всегда интересно , на хрена постригать ребёнка в год???
Губки-уточкой• 17 сентября 2023
Або підстрижіть чолку, або купіть прикольні м´які дівчачі пов´язки на голову і надягайте їх.
Госпожа_тамагочи• 17 сентября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Бо баби кажуть, що тоді волосся у майбутньому буде краще
Звезда в шоке
• 17 сентября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Їй не личить чолка((
Як змусити не зривати іх( не уявляю…
Там все розмивчато• 17 сентября 2023
Вам нема чого робити? Нафіга голити під 0 в 2 роки?
Не хоче - зробіть коротку зачіску. І все.
Б´ю байдики• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Їй не личить чолка((
Як змусити не зривати іх( не уявляю…
Зато будет идти стрижка под нолик?
Все почти срывали резинки и заколки, это возраст такой, перерастет. Обруч попробуйте.
Госпожа_тамагочи• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Їй не личить чолка((
Як змусити не зривати іх( не уявляю…
А лисою значить буде краще?
Чарівна патика• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Їй не личить чолка((
Як змусити не зривати іх( не уявляю…
Треба було ще як тільки волосики з´явились робити ті хвостики, тоді б зараз дитина була вже звикша. Але що вже зараз про це говорити.
В´яжіть ті хвостики та пояснюйте дитині, чому це потрібно, кажіть яка вона красунечка і т.д.
Б´ю байдики• 17 сентября 2023
Такое ощущение, что вы не мама. Ребенка под ноль болванить в 2 года, потому что челка не идет.
Трусиковед• 17 сентября 2023
Спробуйте різні заколки, підіть з дитиною, хай вибере. Не тисніть, дайте кілька днів награтися з ними, хай чіпляє іграшкам, вам, всім родичам. Грайтесь біля дзеркала. Поступово зрозуміє, захоче пробувати. Тільки не змушуйте, дайте час
Звезда в шоке
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
А вона спочатку і не зривала їх, все добре було, тому і не стригла. А зараз вже півроку десь все здирає, тому і задумуюсь може дарма не стригла
Чарівна патика• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
То може то якісь заколки-резинки незручні? Які деруть їй волосся, наприклад
Там все розмивчато• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Може заколки заважають? Може сильно завязуєте? Може дитині вони не подобаються?
Під нуль в 2 роки стригти то капець...
Госпожа_тамагочи• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
І щоб вам це дало? Можливо десь зробили їй боляче або заколка сильно тисла, тому вона їх не любить зараз. Думайте та шукайте причину
Звезда в шоке
• 17 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Підемо сьогодні спробуємо обрати нові. Резинки звичайні були, прям туго не завязувала, наче нормально було все, не знаю в чому проблема(
Звезда в шоке
• 17 сентября 2023
Ответ дляП´яна вишня
не идет челка ???
мдааа.....
Мені ж має дитина подобатись чи ні? Такі дивні коментарі…
БеллаДонна• 17 сентября 2023
Між ’довге волосся лізе в очі’ та ’під нуль брити’ є ціла купа гарних варіантів коротких стрижок.
Зробіть їй стрижку, яка не вимагатиме зачісок, і не мучте бідне дитя. В 2 роки їй ті зачіски не потрібні.
Говорю відверто• 17 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Меня мама по такой причине брила, ага. Чот магия не сработала. Видимо, не в тот лунный день брила 😂😂😂
Говорю відверто• 17 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
А чому це потрібно?
Якщо дитині незручно?
П´яна вишня• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
вам не подобається дитина з чолкою ?
БеллаДонна• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Їй не личить чолка((
Як змусити не зривати іх( не уявляю…
А їй в 2 роки вже має щось личити?
Це Вам не лялька. Підросте і сама буде собі вибирати, що їй личитиме.
Бабо-лебідка• 17 сентября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Як це непотрібні? Мамі ж має донька подобатись, без зачісок ніяк)
Чарівна патика• 17 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
А чому це потрібно?
Якщо дитині незручно?
Бо треба дорослим людям трохи наперед думати.
Говорю відверто• 17 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А вона без зачісок вам гидка?
БеллаДонна• 17 сентября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Бо мамі так приспічило, ага.
Бажання дитини враховувати не обов´язково. Що вона там в 2 роки може хотіти, так?
П´яна вишня• 17 сентября 2023
Ответ дляГоворю відверто
А вона без зачісок вам гидка?
наверное, с челкой свекровь напоминает