Амелі на мілені• Изменено 1 час назад
Список продуктів які ми купуємо і що ми з них готуємо
Майже всі види мʼяса сирого.
Риба: лосось, скумбрія, хек, сібас. Креветки, червона ікра.
Різні крупи і цільнозернові макарони, оліі, маслини, консерви тунець, печтріски.
Яйця. Дуже багато овочів і зелені різних незалежно від сезону. Фруктів не багато. Творог і витримані сири.
Проста вода, ягоди.
Все, в 90% ми купуємо це все, більше нічого.
Готуємо переважно печене мʼясо/рибу, або тушене з овочами, салати, каші
Як у вас?
Проста вода, ягоди.
Як у вас?
Амелі на мілені
• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
Я ем годами одно и то же. Причем мясо я варю постоянно. Никаких сложных блюд не готовлю. Все самое простое. Мне только от такой еды комфортно. Я даже в заведениях вечно не знаю что съесть, чтоб потом плохо не было.
В закладах я переважно їм стейк і салат
Таракашечка• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Так ми їмо це роками і на вихідні їмо, є якась спеціальна їжа на вихідні?
Представила, як я роками їм лиш печене м´ясо.......Звичайно, шо на вихідні у нас і млинці і піцца, зрази, голубці, м´ясо по- французьки, крученики, роками лиш запечене м´ясо у мене не їдять. Є маса страв, я не аутист, щоб щодня їсти роками одне запечене м´ясо
Амелі на мілені
• 1 час назад
Ответ дляТаракашечка
Зо значить ….. звичайно?
Звичайно у вихідні люди відпочивають, а не голубці крутять
Таракашечка• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
Ми не говоримо зараз про стіл#6, про пооблеми зі шлунком, мова про щоденний раціон для сім´ї
Викликаю на дебати• 1 час назад
Мы любим итальянскую кухню покупок почти не делаем дома редко готовим
Амелі на мілені
• 1 час назад
Ответ дляMs. Скромность
А у нас нет времени такие тупые посты писать.
Ок, це помітно
Амелі на мілені
• 1 час назад
Ответ дляТаракашечка
І там обовʼязково повинні бути голубці, зрази і вареники?
Пацан к успеху шел• 59 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Да, мені надо
Чудовий список, тільки це дуже дороге харчування, для більшості населення України недосяжний рівень. Скільки витрачаєте на одну людину на місяць?
Таракашечка• 58 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Зо значить ….. звичайно?
Не прибирають, не перуть, лежать до понеділка, чи зранку у театр ідуть, поїли позавчорашнього запеченого м´яса і ідуть у театр. Ви, щоб відпочивати у вихідні запікаєте з п´ятниці чи з четверга? А макарони позавчорашні у неділю їсте?
Таракашечка• 57 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Та ні, там лиш печене м´ясо, позавчорашнє, роками
Таракашечка• 56 минут назад
Ответ дляБолтушка Му
Я ж питаю, вас, авторко! Навіщо? Ви ж її створили, то от і питаю про мотивацію. Чи ви не очима читаєте?
Та й куди мені ходити я і без вашої ’цінної’ думки вирішу.
Щоб розказати, як автор їсть печене м´ясо роками
Каяспер• 55 минут назад
Купую все, що всі пересічні українці купують, на дієтах і ПП не сидимо, готуємо супи, борщі, піцу, шаурму, чебуреки, млинці, налисники, сирники, запіканки, деруни, голубці, відбивні, котлети, запечене м´ясо, тушковані овочі, рагу, салати, каші молочні, каші як гарнір, різноманітні страви з картоплі, макарони, десерти, напої......
Амелі на мілені
• 55 минут назад
Ответ дляТаракашечка
Запекти мʼясо і зробити салат це 30 хв. максимум, а перед театром можна зайти в кафе чи ресторан.
Я так розумію ви на обід, вечерю і сніданок свіжоналіплене все їсте?
Пере пралка, прибирають всі разом, оаз в тиждень приходить помічниця.
Амелі на мілені
• 54 минуты назад
Ответ дляТаракашечка
Роками і майже щодня запікається двічі на день на обід і вечерю
КараПузовна• 53 минуты назад
Список майже такий самий, іноді ще пельмені, вареники купуємо. Вчора приготувала зелений борщ, куряче філе у кисло-солодкому соусі і салат з капусти. На сніданок яєшня з замороженими овочами і лаваш, сир фіта.
Амелі на мілені
• 52 минуты назад
Ответ дляКараПузовна
О, треба зелений борщ зварити сьогодні
Таракашечка• 50 минут назад
Давно не було тем про сирну тарілку, колись тут так само опу рвали, що на всі свята лиш сирна тарілка, більш ніхто в сім´ї нічого не їсть, тільки сирна тарілка, потім був овсяноблін, тут п´яткою в груди били і розказували, що ще прабабці ім готували овсянобліни і вони вже 20-30 років поспіль їдять його, потім було м´ясо- гриль, кожеа тут розпиналась, що крім цього м´яса більш нічого не готує, бо у неї тільки так привикли, були чіа- годжі ще, зараз печене м´ясо увійшло в чат........прямо дисятиліттями автор ви на обід його їсте)))
Блондинка в Шоколаде• 49 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Да, мені надо
Благословение чужих людей?вам надо? К доктору!
Амелі на мілені
• 48 минут назад
Ответ дляТаракашечка
Я навіть подумати не могла що людей якомь здивує чи зачіпить печене мʼясо на обід. Так, останнє десятиліття це точно. Ми можемо на вихідних на вулиці на мангалі на смажити різного мʼяса і поставити в морозилку чи таке саме томлене зробити.
Таракашечка• 47 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Це ви почали про то, шо ви у вихідні відпочиваєте. М´ясо не печеться 30хв, не прибріхуйте. Свинина чи телятина по 2.5 години печеться, ви крильця запікаєте? Якщо я печу м´ясо, то спочатку мариную його, шпигую різним, а потім печу довго і нудно, а 30 хв лиш курка печеться. Навіть стегно індика 2години печу. Так ви останній раз коли в театрі були?
Пенек Возмездия• 47 минут назад
Ответ дляТаракашечка
Тепер так з ’авакадо’
’Ви просто не умеете вибірать’ ))
Пьяная вишня• 46 минут назад
У вас обычное меню. Все питаются так плюс-минус. У кого то больше фруктов или овощей, у кого-то каш, кто-то больше ест мяса, кто-то рыбу. Ничего эксклюзивного у вас нет. У нас так же)))))
Рубаю олівлє• 46 минут назад
Ответ дляВикликаю на дебати
А Арбуз
Почему в вашем списке нет арбузов?
Лапша, а лапша?)))))
Амелі на мілені
• 45 минут назад
Ответ дляТаракашечка
Мʼясо не печеться 30 хвилин, але для того щоб його запекти і зробити салат я витрачаю 30 хвилин. Не знаю, можливо ви тримаєте мʼясо в руках в духовці поки печете, в мене цей процес без моєї участі відбувається.
Таракашечка• 45 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
О, треба зелений борщ зварити сьогодні
Ви таке готуєте, а як так, у вас же м´ясо має бути печене
Перловая Кашка• 45 минут назад
Ответ дляВикликаю на дебати
А Арбуз
Почему в вашем списке нет арбузов?
О, я позавчера открыла сезон уже.)))
Амелі на мілені
• 44 минуты назад
Ответ дляТаракашечка
У вас нік не просто так вам даний, там по ходу і не одна
Таракашечка• 43 минуты назад
Ответ дляАмелі на мілені
Ви ж маєте відпочивати на вихідних, в театрах бути, а ви готуєте? Та ви що, а попередній допис був, що ви у вихідні відпочиваєте, яке томлене, воно 30 хв томиться хіба, ви ж по 30хв готуєте?
Таракашечка• 42 минуты назад
Ответ дляПенек Возмездия
Тепер так з ’авакадо’
’Ви просто не умеете вибірать’ ))
Аа, забула, авакада ще