Тумба-юмба• 17 сентября 2023

образливо якось..як це виглядає зі сторони?

отже поїхали ми з подругою і двома хлопцями яких бачили вперше в житті кататись на мотоциклах. це було ввечері, їхали поруч, зупинялись на кожному світофорі практично. перекидались словом, вона зі своїм говорила, я зі своїм, я їй пару фраз сказала, вона мені нічого.
на наступний день мені подруга ця каже що коли ми їхали то у мене щоразу при розгоні задералась кофта і було видно голу талію і пів спини. я трималась же за водія, і вітер дув що страшне..чесно кажучи мені було прохолодно, але я думала що то від того що тонка кофтинка була, аж ніяк не бачила і не підозрювала про таку ситуацію. так а на місці мені і не сказала ця подруга про це, аби я хоч заправила за ремінь її чи що, і той хлопчина що її віз також бачив, але не сказав. ну він ще ладно, але подруга ж...обідно якось. я бачила ще погляди перехожих дивні на себе і обертались сміялись.
Оце так цабе• 17 сентября 2023
Вам 17 років чи менше?

Продавчиня кіз• 17 сентября 2023
Перехожі точно дивні. На малолєток обертались і сміялись. Як з лісу вийшли.
Копуша• 17 сентября 2023
Такую тему под грибами создавать можно..
Плакулька• 17 сентября 2023
Добре що ви були не в спідниці і стрінгах
мегамоСГ• 17 сентября 2023
Ответ дляКопуша
Таких сильнодействующих 🍄 не существует 😂
Добра, коли сита!• 17 сентября 2023
Ух у вас проблемы. Ооочень большие
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляОце так цабе
Вам 17 років чи менше?
19.
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКопуша
ви зараз обезцінюєте мої переживання.
Забризкана водою• 17 сентября 2023
Чесно кажучі мені було прохолодно, але я думала що то тонка кофтинка була
А відповідальність за моє прохолодно я дбайливо покладу на подругу та якогось там хлопця ледь знайомого
Таке наче там не талію зі спиною було видно, а вашу скарбничку, копилку если на языке агрессора

Так, на мотику ганяти холодно і вітер дме
Запаковуватись краще наступного разу і вся любов )

Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
ви зараз обезцінюєте мої переживання.
Так а о чём переживания? О кофте? А не о том,что могли разбиться,что Вас могли изнасиловать и убить. Ну попереживайте. Вы видели прохожих вечером? Их взгляды?- не смешите
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою

але можна було і сказати, але не сказали. я б сказала аби така ситуація була у неї.
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
о боже, звісно що за кофтину. кому ми потрібні аби ще отаке робити?
то вже занадто.
та ж бачила, я ж не сліпа
ОливьЕЖечка• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
ви зараз обезцінюєте мої переживання.
Автор не обращайте внимание. Ваше переживание понимаю. Но и вы поймите,что и подруга не знала,что вы не знаете,что у вас кофта развевалась. Как она могла догадаться,что вы не в курсе. Она подумала,что вы сами видите и вас все устраивает
Коленная ложечка• 17 сентября 2023
Катались на мотоциклах с парнями, которых видели первый раз🤦 У неё проблема - кофтина. Радуйтесь. Что живы здоровы остались.
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
И что это б изменило? Вы бы слезли с мотоцикла и домой пошли?
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
то вже занадто.
та ж бачила, я ж не сліпа
Ох и троль такой приметивный
Забризкана водою• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ну ви власне можете бути хоч наймилішим котиком у світі )
Але
Це не означає що всі повинні діяти по відношенню до вас, як би умовно це зробили ви на їх місці
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
я би заправила її в штані чи що
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так и я о чём

автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ох и троль такой приметивный
то вже і з хати не виходити, бо навкруги самі маніяки?
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
я би заправила її в штані чи що
Наступного разу вдягніть шапочку з фольги,щоб не було приводу сідати на мотоцикли до сторонніх хлопців
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
це не те що стрибати з літаку без парашуту, не перебільшуйте
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
А потом кричать нас згвалтували,ми нічого не робили
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
не знаю кого там гвалтували, а ми з перевіреними попередньо сідали. і тема не про це
Тоска в носках• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
ви зараз обезцінюєте мої переживання.
Переживання троля або тп безцінні
ОливьЕЖечка• 17 сентября 2023
Автоо советчицы уже все немолодые, забыли как сами чудили и сексом на первом свидании занимались)
Крем для арбуза• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Незнайомі ким перевірені???
автор Тумба-юмба • 17 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Але
кажуть - ’стався до людей так як хочеш аби ставились до тебе’. тільки це не працює щось
Забризкана водою• 17 сентября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Імєнно )))
ОливьЕЖечка• 17 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Незнайомі ким перевірені???
У больше половины советчиц был секс на первом свидании и потом они замуж вышли. Вы уж определитесь можно с первыми встречными или нет