Десь так, але...• 17 сентября 2023
Як би ви трактували Таро, дівчата, будь ласка, потрібна Ваша думка
Як би ви трактували триплет король кубків, диявол, колесо фортуни.
Питання: перспективи шлюбу
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Бачу перспективи бану
От вам полегшає? Що ви за людина? Ну не цікаво, пройдіть повз тему. Ні, треба зайти і зробити зло.
Воно ж вам все повернеться!
Невгамовна• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Бачу перспективи бану
Які тільки люди бувають! Навіщо так робити?
Невгамовна• 17 сентября 2023
По темі, велике кохання, навіть залежність, перспектива по колесу є
Я такая наивная• 17 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Воно ж вам все повернеться!
Бачу, верогідніть бану ще збільшилась
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Бачу, верогідніть бану ще збільшилась
Ну це ваша справа.
Я вам бажаю всього найкращого
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Бачу, верогідніть бану ще збільшилась
Вірогідність🤣
Амрита Тиллотама• 17 сентября 2023
В мене по Дияволу - це завжди недовготривалі стосунки. До Колеса Фортуни треба докласти доп. Куди крутиться - на завершення, чи на початок.
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляАмрита Тиллотама
Вже 10 місяців
Амрита Тиллотама• 17 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Вже 10 місяців
Так питання ж ніби про перспективу? А доп покаже - цикл закінчується, чи починається. Або по Дияволу швидко все приведе до шлюбу і буде початок нового періоду в житті, або завершується - стосунки можуть закінчитися. Тут щось має змінитися, але в яку сторону - хорошу чи погану?
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляАмрита Тиллотама
Подивимось
Десь так, але...
• 17 сентября 2023
Ответ дляАмрита Тиллотама
Я лошара. Подивилась фото. Там колісниця, а не колесо
Astro_bereginya• 18 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Автор, по этим картам могут быть созависимые отношения. Человек может манипулировать, ставить в зависимость, чтобы получить своё. Но в итоге может легко бросить, когда получит желаемые эмоции. Да и по Колеснице это человек-индивидуалист, преследующий свои цели. Если говорит о том, что хочет с вами семью, то велика вероятность, что это фальш, лишь бы удержать вас. Он может использовать любые способы поставить человека в зависимое положение. Его могут интересовать только секс, деньги, какая-то выгода.
Если брак и случится, то на данный момент перспективы не очень. Но расклад Таро - не приговор, и при желании всё можно изменить.
Тем более, если у человека, который тянул эти карты, не налажена связь с колодой, то расклад может быть не правдивым.
Десь так, але...
• 18 сентября 2023
Ответ дляAstro_bereginya
Благодарю❤️
your style• 18 сентября 2023
Автор, я б сказала, що по колесу- що може бути шлюб. Це доленосна карта. Вона так і каже: це доля. Це ось як наче бац, і накрило кохання, так і тут. І ще по ньому ж ідуть кармічні відносини. А щодо короля кубків , то це каже, що людина ваш обрнець - м’яка, ніжна, і має таку здатність прив’язуватись до партнера, в вашому випадку - це до вас. Ну а по дияволу- відносини , сповнені сексу, сексуальності, темпераментні
Десь так, але...
• 18 сентября 2023
Ответ дляyour style
Дуже схоже. Мене диявол і бентежить. Хоча секс у нас чудовий. Дуже сильна пристрасть. А от в контексті пииання про шлюб не розумію.
Король кубків і колесо ок.
your style• 18 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Король кубків і колесо ок.
Хай той диявол вас не бентежить:) Якась карта повинна ж і секс означати, вірно? Ось він і показує його, пристрасть і секс
Хата на мати• 18 сентября 2023
Вы встретите или уже встречаетесь с ’добрым’ на вид мужчиной, замужество с которым станет ловушкой для Вас.
Не все золото,что блестит