Большой секретик• 18 сентября 2023
Декларація з сімейним лікарем в приваиній клініці?
Дівчата дуже потрібна порада,хто заключав декларацію з сімейним лікарем в приватній клініці.Які плюси та мінуси.Чи потрібно потім сплачувати всі аналізи та інших лікарів.,?
Свекруховна• 18 сентября 2023
Зручно, не сидиш в черзі. Аналізи можуть бути в інших місцях, не в самій клініці. Ну і направлення до вузьких спеціалістів в державних клініках.
Лепешечка• 18 сентября 2023
Мені подобається у приватній. Інша атмосфера, більш привітний персонал. Є перелік безкоштовних аналізів.
Белочкой зови• 18 сентября 2023
У мене така. Я задоволена, прийом строго по запису, ніяких черг та натовпів. Аналізи та обстеження безкоштовні ті, що включені в пакет оплачений державою, направлення до інших лікарів можна взяти і звернутися до спеціалістів з державної клініки.
Тут надолго• 18 сентября 2023
Прийом по запису, без черг в коридорі, є аналізи і спеціалісти безкоштовні, є с частковою оплатою а є платні, зайвого не назначають бо рахують гроші😂.
Петриківна• 18 сентября 2023
За сімейного не плачу, аналізи 5 видів безкоштовні. До ін спеціалістів - 20%. Але направлення до держ теж
ГЛЮкоза• 18 сентября 2023
Пока только плюсы. Врач всегда на связи в вайбере. Есть бесплатные анализы, но конечно не все. Направление к узкому специалисту без проблем за пару минут в телефонном режиме.
Полонянка SexShop-а!• 18 сентября 2023
Никаких минусов, наконец могу спокойно бесплатно сдавать анализы, а не с ’благотворительным взносом, так как нет направлений’
Эх, хорошо так. У меня в районной поликлинике декларация. Вернулась год назад в родной небольшой город, в той поликлинике заведующая знает меня с детства, семейная знает моих родителей, весьма часто с ней общаюсь по Вайберу из-за разных проблем со здоровьем у папы, старый и як дитина мала. В общем, вероятно обидятся если у меня декларация будет в частной клинике, будет неловко напрягать семейную в нерабочее время. Плюсы тоже есть - вот недавно у папы были проблемы, а денег нет. Дала бесплатно лекарства, бинт с гуманитарки, не просроченные, результат есть. Подписана на группу в Facebook доказові батьки, ищу инфу на иностранных мед.сайтах.