Бесконечность-не предел• 18 сентября 2023
що буде с доларом найближчим часом, як думаєте?
Я розумію, що точно ніхто не знає, але все ж таки....
Leeloo_aloha• 18 сентября 2023
Якщо подивитися на тенденцію відносин гривня долар, з часів початку існування гривні....
Кількість гривень, яку треба заплатити за долар, стабільно росте.
КараПузовна• 18 сентября 2023
Что тут думать, уже ж все сказали. Будет держаться плюс/минус до нового года. Потом медленно начнёт расти
Будьте так ласкаві• 18 сентября 2023
Долар значно зросте по відношенню до дерев´яних москальських фублів та картопляних зайчиків. Стосовно гривні курс залишиться стабільним в найближчі півроку, а далі подивимося.
Блиск думки• 18 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
В почему именно до нового года?
КараПузовна• 18 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
В почему именно до нового года?
Я в этом тупая, поэтому правильно не объясню. Типа сейчас держат курс искусственно. Потом не будут
Аленький носочек• 18 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Уже отпускают доллар, будет сначала панический прыжок, потом немного устаканится, потом начнёт очень быстро расти и регулятор опять вступит в игру и будет искусственно поддерживать его )
Заикальница• 18 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
В почему именно до нового года?
Бо так завжди, на посівну, на новий рік
Цвіпканя• 18 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Раша СМИ говорят, что доллар скоро рухнет
Вони таке років 25 все кажуть і кажуть 😂
НеГолосую• 18 сентября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Посмотрите видео)
Одна_на_всей_планете• 18 сентября 2023
Ответ дляФенте Фря
Як казав Шоколадний та дружина Луценко,долар буде по 100 грн ,
Що Ви регочете? Ми поки що на дотаціях партнерів. От коли їх не стане, тоді і 200 може бути. А може і не бути, це залежить від багатьох чинників. Тому радіти рано.