НетЕщеНаверное• 18 сентября 2023
Найдорожча річ у Вашому гардеробі
Питання саме про речі. Тобто речі особистого користування - сукня, сумка, туфлі, ювелірка і т.д. стало цікаво) У мене є знайома, у якої є підвіс ювелірний вартістю 12к у.о. Коли вона була держслужбовцем, то вона його навіть задекларувала. В мене лише пару ювелірних виробів вартістю до 1000 у.о. вони найдорожчі у моєму гардеробі. У близької родички є шуба з соболю. Ну мріяла людина саме про неї і порадувала себе. Шукаю натхнення, про що мріяти)
Результат:
вже голосів:
32 (27.59%)
Немає нічого вартісного
31 (26.72%)
До 500 у.о
20 (17.24%)
Вище 2 000 у.о.
15 (12.93%)
501 - 999 у.о
12 (10.34%)
1000- 2000 у.о.
6 (5.17%)
Результат
мимАпроходила• 18 сентября 2023
Нет ничего подобного. Лучше в квартиру пустить или на машину эти деньги
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ длямимАпроходила
А якщо є і квартира, і машина?)
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ дляМама Карло
Шуба 8000$ і каблучка з сережками 10 000$
А що саме за прикраси? Де купували? Подарунок чоловіка?
Два-три тижні і фсьо• 18 сентября 2023
Є і шуби і ювелірка дорога.
Але не користуюсь цим. Неначасі.
Верочка 100%• 18 сентября 2023
Колись дуже мріяла про норкову шубу, збирала 1,5 роки. Купила за 2500 у.е. Зараз вона неактуальна взагалі. Висить
Мама Карло• 18 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Подарунок, робили на замовлення.
годовасик• 18 сентября 2023
Обручка за 6000 уо, інші прикраси, годинники набагато дешевші. На сумки - взуття - одяг-аксесуари точно так багато не витрачала б, максимум до 200-300 євро
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Чекаємо місцевих мільйонерок
В стилі олд маней)))
Ви як моя подружка близька) мені завжди доводиться їй казати, що в мене всі прикраси Сваровскі, бо вона б у депресію впала, аби знала правду. Сама 8 років сиділа у декреті. Зараз лише якісь періодичні підробітки. Зате вона постійно десь гуляє, ходить в театр і радує себе, як тільки може. Їй 36 років
Гравіцапа• 18 сентября 2023
самое дорогое - сапоги за 6 тыс грн и пуховик около 3 тыс. остальное намного дешевле. не вижу смысла тратиться на тряпки.
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Вишитий одяг - 8000 у. о.
Хотіла б побачити фото)
Дуняша• 18 сентября 2023
Зараз роблять на замовлення мою найдорожчу річ: перстень з трьома каменями. Ціну не скажу,не бачу сенсу
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Ви самі собі купляєте цей перстень, або це подарунок?
Дуняша• 18 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Вишитий одяг - 8000 у. о.
Оце цікаво. Покажіть, якщо можна
Хачапууури• 18 сентября 2023
Серьги с брюлями. Купила камни и при мне поставили их в заранее изготовленные серьги, по инд заказу. выщло вдвое дешевле магазинной цены.
Остальное секонд, и меня не парит. так и живем
ИМХОля• 18 сентября 2023
Одета я просто, дорогого ничего. Самое дорогое часы за 80 тысяч. Есть часы и дешевле.
Дуняша• 18 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Подарунок чоловіка
НетЕщеНаверное
• 18 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Не трачу столько на тряпье, ювелирка тоже не радует.
Їй не обов´язково витрачати. Часто такі подарунки роблять чоловіки)
Каяспер• 18 сентября 2023
У меня сережки муж подарил за 500 баксов.
Если не ювелирка то пуховик за 200 баксов Хилфигер.
И все.