Барбітта• 18 сентября 2023
Чи багато для вас значить сходити на каву? Це вже признак симпатії чи ні?
Все і одразу• 18 сентября 2023
Ничего не значит сам факт, а остальное нужно смотреть по мужчине и его поведению
ТихоЯ• 18 сентября 2023
Так, але це первинна симпатія, яка може зникнути при більш близькому знайомстві через будь-яку дрібницю (нахамив офіціанту, неприємний запах, дивна поведінка).
Та не реву я• 18 сентября 2023
Якесь дуже узагальнене питання. Якщо це людина, з якою я регулярно спілкуюся (по роботі, на роботі, знайомі чи я їх клієнтка, наприклад) - НІ, не вважаю, що це ознака симпатії обов´язково.
Робот Вертер• 18 сентября 2023
Ничего не значит. Просто человек хочет выпить кофе в компании, а не один. И ему абсолютно пофиг, кого позвать - Машу/Дашу/Наташу.