Полонянка SexShop-а!• Изменено 18 сентября 2023

Люблю своїх друзів, але деколи це треш((

Дружимо багато років, допомагаємо завжди один одному, розважаємось разом, можна плговорити завджи я на будь які теми і т.д. я взяла 10 днів відпочинку, поїхали за місто з сім´єю. Перед цим говорила, що хочу відпочити від всього, купила детокс програму, взяла книги, навіть готувати не збираюсь, купили все заморожене. Сьогодні дзвінок, ми їдемо до вас, взяли шашлики, коктейлі. Кажу в мене відпочнок і детокс...не чують, та розслабся, життя проходить і т.д. прошу давайте відаладемо хоча б на неділю, образились, ви не хочете нас бачити. Чоловік теж взяв незакінчені справи доробити. А їм шашличкі. Я коректно сказала, що чекаю вас в неділю. Вони сказали, ок, Якщо будемо вільні то приїдемо. Кажу без проблем, наберіть в суботу ввечері. Мовчок.
Фото просто так, лежу і думаю що я роблю не так
Тишком нишком• 18 сентября 2023
Все так

parele• 18 сентября 2023
Все так. Свои границы нужно ставить и защищать, и от друзей порой тоже.
Мона Лиза• 18 сентября 2023
Вы занадто близько якось впустили їх в своє життя.
Якась вседозволеність
Немає особистих меж
Украиночка• 18 сентября 2023
Все так, подзвоніть їм самі як ні в чому не бувало, не затягуйте цей ’конфлікт’.
Я не в теме• 18 сентября 2023
Не можу уявити себе на місці друзів. Впринципі таких людей по житті видно одразу в їх поведінці, це завжди десь вилазить.. в мене в оточенні таких на щастя немає
Инстагра_мерша• 18 сентября 2023
Багатьом не вистачає саме такої сміливості, сказати Ні близьким і друзям. Я Вас повністю підтримую.
автор Полонянка SexShop-а! • 18 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Та наче б то і конфлікту не має. Я ж не то що втікла і телефон виключила, сказала все як є, нормально поговорили.
Мона Лиза• 18 сентября 2023
А в них немає справ на 10 днів?
Вони не працюють, що їдуть до вас?
Ответ дляМона Лиза
А в них немає справ на 10 днів?
Вони не працюють, що їдуть до вас?
Вони не на 10 днів. На 2 дні хотіли.

Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я якраз така для своїх друзів. Поки я трохи побула за кордоном, вони реально пити почали літрами….
Але це не моє життя. Я не хочу алкоголю у своєму житті. Тому я зараз та сама подружка, яку всі ненавидять 😂😂😂
Ответ дляparele
Щось не виходить. Чи я не так якось пояснила їм...
Катастрофа• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Как вы связали эти две ситуации- не пойму..
Ответ дляМона Лиза
Якась вседозволеність
Немає особистих меж
Та ми дуже близькі, але я якось не вриваюсь у їх простір, ну мені так здається)
Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
Так само приізджають коли хочуть , і прямо зі своїм, щоб я не напряглася. А я відмовила один раз, відмовила другий
Украиночка• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
В мене теж всі бухати почали. В мене окрема пляшка сухого, і 1 бокал- це моя норма. І гуляємо далі. Спочатку ображатися, потім звикли. Такий собі компроміс)))
Ответ дляLysiiiiii
Бо ви не п´єте з ними?
Катастрофа• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ну вы же стали как то друзьями до этих приездов? И почему они без вас литрами стали пить?
Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Бо ви не п´єте з ними?
Ну можу 1-2 коктейлі наприклад, але не ті дози як у них і звісно градуси різні, розмови різні…. Не цікаво мені вже
Ответ дляКатастрофа
Люди в стресі від війни, багато хто почав більше алкоголю вживати. Я теж деколи можу

Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Я завжди замовляю узвар. Випиваю трохи віскі зі всіма, потім узвар, він приблизно такого ж кольору і всі думають що я далі пʼю
Украиночка• 18 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я теж так робила, пила сік яблучний або виноградний в бокалі)))) а тепер гарне сухе і вода. Норм.
Сарафанное радио• 18 сентября 2023
А что значит ’мы едем к вам’??? С чего они решили, что могут заявиться когда им захочется?? Терпеть не могу таких людей. Я работаю дома и давно отучила заявляться ’на кофе’ среди дня неработающую сестру, свекровь... ’А шотыждома’... Так что правильно вы все сделали.
Червона рута• 18 сентября 2023
Все так. раніше я б не змогла відмовити, але якось психонула, що до мене будь хто без попередження заявляється, всім сказала, щоб телефонували і узгоджували день і час візиту. Можливо хтось і образився, але чому я повинна міняти свої плани через когось?.. Зараз все добре, запитують, коли і де мені зручно зустрітись, ніхто без попередження не встає на порозі.
Золота орда• 18 сентября 2023
Автор ,ви все правильно сказали,друзщ повинні розуміти, коли ви хочете відпочити від усіх
Я на приклад теж не люблю пити,моду випити шампанське,але не багато,усі друзі вкурсі і незадовбують
Ответ дляСарафанное радио
Ну в нас так буває деколи спонтанно, але якщо ніхто не проти.
Маурита• 18 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Все так, это минусы жизни в частном доме)))
Пишу з калідору• 18 сентября 2023
Все робите так. Потрібно розуміти і відстоювати свої кордони. Справжні друзі це зрозуміють,перетравлять інформацію і не будуть ображатися.
Я б розмову повернула в інше русло,мої дорогі,я занадто втомилася,хочу тиші і спокою,просто відлежатися. Ви мене чуєте,Ви турбуєтесь про мене,Ви взагалі поважаєте мої бажання,чи Ваші бажання на першому місці? Так а де ж Ваша любов,турбота,повага до мого відпочинку, на моїх умовах,я хочу провести час саме так,то я для вас просто аніматор з дачею,бездушна лялька біля мангалу,піздун-собутильник для антуражу?
Оце запишіть,вивчіть напам´ять і з надривом в голосі запитайте... дізнаєтесь багато цікавого. Може,то і не справжні друзі. А дійсно,собутильники,які шукають місце для мангалу
Ответ дляМаурита
Вони теж в будинку живуть і ми, але в місті. Зараз ми на дачі 35 км за містом.
Пишу з калідору• 18 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У Вас це де? Пруться до Вас? А якщо Ви з двома дітьми в суботу зателефонуєте зі словами,Аня,взяла торт і швмпан,їду,хай Славік яйця з салом смажить,будемо вечеряти? То як реагуватимуть?
Lysiiiiii• 18 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
До цього вони так не пили