Даксо• 18 сентября 2023

Обмеження Китаю призвели до дефіциту дронів та їх комплектуючих у Росії

Запроваджені Китаєм обмеження призвели до перебоїв із поставками дронів та їх комплектуючих у Росію.

Про це повідомляє “Русская служба” BBC з посиланням на видання “Коммерсант”.

Повідомляється, що обмеження призвели до дефіциту низки комплектуючих, зокрема, тепловізорів і лазерних далекомірів. Уже є дефіцит певних типів дронів масою понад 4 кг.

Видання пише, що великі російські виробники дронів сподіваються, що їхні постачальники в Китаї зможуть отримати ліцензії на експорт у Росію, але оформлення може зайняти до року.

Під експортний контроль потрапило обладнання для виробництва апаратів, максимальна злітна маса яких перевищує 7 кг, лазери цілевказання, які можуть стабільно працювати за температури понад 55°C, модулі передачі відео на відстань понад 50 км.

Тепер для продажу цієї групи товарів за кордон китайським експортерам потрібно буде щоразу отримувати дозвіл міністерства торгівлі КНР.
чир• 18 сентября 2023
Нош в спину, очередной.

vinika• 18 сентября 2023
Что то нихрена не заметно
автор Даксо • 18 сентября 2023
Ответ дляvinika
Что то нихрена не заметно
Ви з окопу пишете?
Piracanta• 18 сентября 2023
А что это с Китаем? Себе запасается?
Love_Love_Love_• 18 сентября 2023
Як задовбали ці примітивні новини для сірої маси🙈
Ракети летять, люди гинуть, війна триває
Леска• 18 сентября 2023
А що Китай таки ввів обмеження?
Чашечка кофе• 18 сентября 2023
Поки дефіциту дронів різних типів у рф ніяк не спостерігається
Witty• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто до самої перемоги ви новини читати не будете?) Ну, ракети ж летять, люди гинуть...
Witty• 18 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Навіть якщо це правда і якщо правда проблематично для рашки щось ввозити, воно ж впливає на майбутні партії, а не ті, зо летять зараз.
Та й летять далі фронту в основному шахеди, які вони купляють готовими

Love_Love_Love_• 18 сентября 2023
Ответ дляWitty
До чого це?
Бігати по форумам з тим примітивізмом явно не збираюсь
Metelitsa• 18 сентября 2023
Ответ дляЛеска
А що Китай таки ввів обмеження?
Виключно на папері

Все як завжди
Леска• 18 сентября 2023
На справді експортна ліцензія лише затримує поставки на час отримання цієї ліцензії. І робиться вона за 3-6 міс. Її зміст лише про інформування куди буде застосовуватися той чи інший компонент. Все. Просто додаткова перевірка. А не повне ембарго.
elegante• 18 сентября 2023
❗️Угорщина, Польща та Словаччина припиняють участь у роботі координаційної платформи Єврокомісії по українському зерну, – PAP.

Це зроблено у відповідь на заяви Києва поскаржитися до СОТ. Так передові країни вирішують спори? 🤡

….
Час от часу
Argesha• 18 сентября 2023
Ответ дляelegante

….
Час от часу
Ну так.
Знайшли момент, щоб сратися з усім світом.
Це по-нашому, по мінето-томадовськи.
Хоч поржом.
Flower Girl23• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
100%((
il-mari• 18 сентября 2023
але севкорея поставит 2 млн далекобойных снардов, и кацапн пишет, то через них китай будет рашку снабжать...
Argesha• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага.
Вже просто злість від того, за кого нас мають.
elegante• 18 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Ну так.
Це по-нашому, по мінето-томадовськи.
Хоч поржом.
Я так поняла у нас зерно основной источник дохода в стране и нас душат .. все «друзья «
Metelitsa• 18 сентября 2023
Ответ дляelegante
Це трохи не так.

Наше зерно мало пройти через сусідні країни виключно транзитом, але ’чомусь’ опинилось на ринку тих країн по зниженій ціні.
Ці країни не мали зобов´язань купити його. Їм своє треба продати.

Тобто це питання корупції.. не тільки нашої.
І ´хитрозробленості´...

elegante• 18 сентября 2023
Ответ дляMetelitsa
Це трохи не так.

І ´хитрозробленості´...
Так вот и интересно , кто делает международный конфликт .
Teonaa• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тю🤷‍♀️ну тоді чого війну обговорювати, йде собі - то йде. А озвучувати лише що люди гинуть
Teonaa• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого це?
А що Ви хочете, що для Вас буде не примітивізмом та позитивними, прям вау новинами?
Ирина_Б_• 18 сентября 2023
вы в это верите? 😂