Запроваджені Китаєм обмеження призвели до перебоїв із поставками дронів та їх комплектуючих у Росію.
Про це повідомляє “Русская служба” BBC з посиланням на видання “Коммерсант”.
Повідомляється, що обмеження призвели до дефіциту низки комплектуючих, зокрема, тепловізорів і лазерних далекомірів. Уже є дефіцит певних типів дронів масою понад 4 кг.
Видання пише, що великі російські виробники дронів сподіваються, що їхні постачальники в Китаї зможуть отримати ліцензії на експорт у Росію, але оформлення може зайняти до року.
Під експортний контроль потрапило обладнання для виробництва апаратів, максимальна злітна маса яких перевищує 7 кг, лазери цілевказання, які можуть стабільно працювати за температури понад 55°C, модулі передачі відео на відстань понад 50 км.
Тепер для продажу цієї групи товарів за кордон китайським експортерам потрібно буде щоразу отримувати дозвіл міністерства торгівлі КНР.
Love_Love_Love_• 18 сентября 2023
Як задовбали ці примітивні новини для сірої маси🙈
Ракети летять, люди гинуть, війна триває
Ответ дляЧашечка кофе
Поки дефіциту дронів різних типів у рф ніяк не спостерігається
Навіть якщо це правда і якщо правда проблематично для рашки щось ввозити, воно ж впливає на майбутні партії, а не ті, зо летять зараз.
Та й летять далі фронту в основному шахеди, які вони купляють готовими
Love_Love_Love_• 18 сентября 2023
Ответ дляWitty
Тобто до самої перемоги ви новини читати не будете?) Ну, ракети ж летять, люди гинуть...
До чого це?
Бігати по форумам з тим примітивізмом явно не збираюсь
Ответ дляelegante
❗️Угорщина, Польща та Словаччина припиняють участь у роботі координаційної платформи Єврокомісії по українському зерну, – PAP.
Це зроблено у відповідь на заяви Києва поскаржитися до СОТ. Так передові країни вирішують спори? 🤡
….
Час от часу
….
Час от часу
Ну так.
Знайшли момент, щоб сратися з усім світом.
Це по-нашому, по мінето-томадовськи.
Хоч поржом.
Це по-нашому, по мінето-томадовськи.
Хоч поржом.
Flower Girl23• 18 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
100%((
Ответ дляelegante
Я так поняла у нас зерно основной источник дохода в стране и нас душат .. все «друзья «
Це трохи не так.
Наше зерно мало пройти через сусідні країни виключно транзитом, але ’чомусь’ опинилось на ринку тих країн по зниженій ціні.
Ці країни не мали зобов´язань купити його. Їм своє треба продати.
Тобто це питання корупції.. не тільки нашої.
І ´хитрозробленості´...
Ответ дляMetelitsa
Це трохи не так.
І ´хитрозробленості´...
Так вот и интересно , кто делает международный конфликт .