Рання пташка• 18 сентября 2023
Чи потрібно мені підписувати декларацію з сімейним лікарем в такому випадку?
лікарняні мені не потрібні. А на консультації чи аналізи все одно ходжу до платних.
Що та декларація дає?
ИзЮмрудная• 18 сентября 2023
Не потрібно.
Я так довго жила без неї, заключила вже у вагітність тільки
Чеширская кошечка• 18 сентября 2023
Я теж так довго була без декларації, але перед операцією довелося йти до сімейного - направлення на флюорографію, виписки якісь (
Рання пташка
• 18 сентября 2023
Ответ дляНиколай-b526
больничный взять
я ж написала, шо не потрібні вони мені
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2023
Якщо госпіталізують по швидкій, доведеться сплачувати все по прайсу. А так, звичайно, що не обов´язково.
Рання пташка
• 18 сентября 2023
дівчата, а мамі -пенсіонерці потрібна декларація? якщо так, то навіщо? до лікарів вона не ходить, теж в приватну її тягну якщо що
Рання пташка
• 18 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
о, оце я про госпіталізацію теж подумала. ви впевнені, що так?
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
Так, я минулого року лежала в гінекології, привезли жінку з кровотечею. У неї не було декларації, їй принесли прайс, в якому було зазначено навіть 1 день перебування в стаціонарі, не говорячи вже про консультації/маніпуляції
Рання пташка
• 18 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
хм, дивно. я думала , що це стосуєтсья тільки планових госпіталізацій
Николай-b526• 18 сентября 2023
взять справку о прививках куда -нибудь в конце концов..автор, не чудите, с вас и копейки не требуют, все равно все не так)
Рання пташка
• 18 сентября 2023
тобто якщо не дай Боже людина похилого віку потрапляє у лікарню то без декларації ніяк?
Укр_жіночка• 18 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
а если госпитализируют с улицы или с работы, то где человек тут декларацию возьмет? не все носят эти бумажки с собой. или там номер дек-и по ФИО можно подтянуть?
Тихомандражная• 18 сентября 2023
Деякі аналізи маєте право робити безкоштовно, наприклад. У мене кума взагалі примудряється майже повне обстеження так проходити.
Взагалі, сьогодні є гроші - можете собі дозволити приватну клініку. А що там завтра - ще питання, а до хорошого сімейника отак наскоком вже не потрапиш.
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так, підтягується по ПІП і датою народження. І здається, вона не потрібна, якщо госпіталізація через травму (але це не точно).
Автопортрет нурофена• 18 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
Платно через касу.
Рання пташка
• 18 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
у мене була підписана декларація, поки не звільнилася сімейна. Я якось захотіла гроші зекономити та пішла до неї взяти направлення на узд та консультації лікарів. Узд - через три тижні тіки місце було безкоштовне. А потім щоб потрапити до гастроентерлога з тим узд, знов треба було йти до сімейної та витрачати на це час. Плюнула та щвидко все зробила за гроші в приватній. ІЦе щоб пройти безкоштовне обстеження, потрібно мати купу часу та міцні нерви та здоров1я
Рання пташка
• 18 сентября 2023
Ответ дляНиколай-b526
да я не чудю. я собралась подписывать же. ПРосто была подписана, недавно узнала что семейная уволилась
Смячиком• 18 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Телефон и фио, вытягивали мне.