Молчунья• 18 сентября 2023
Дівчата, це коксакі?
Вчора в малої ввечері заболів живіт і вирвала двічі. Температура була 37 десь, потім впала сама. Сьогодні ввечері каже горло болить, я туди а там отаке
Зупка_цем• 18 сентября 2023
Ентеровірус. А який саме, хто-зна. У моїх коксакі було 2 доби високої температури, потім висипка - трохи пальці, трохи горло.
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Это ангина
Воно не на гландах, на ньобі саме. Гланди нормальні
Біле пальто• 18 сентября 2023
Ойой, треба ще тест на Стрептокок зробити напевно. До лікаря зверніться.
Швидкоруч• 18 сентября 2023
Мені подібне на гострий фарингіт, бо таке теж було.
Герпангіна жене високу температуру , а не 37
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Але ж рвота в картині загальній схоже на коксакі по симптомам наче
Біле пальто• 18 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
Рвота це не завжди коксакі. Тих вірусів купа при яких рвота. Та й ацетон може бути з рвотою.
Швидкоруч• 18 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
В моєї дитини часто при вірусі рвота.
То- не показник.
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляKiraKr
Бідна дівчинка((
Та не жаліється особо, так разок сказала що горло болить, а так скаче як кінь. Все літо в садок ходили норм, не хворіла ні разу, а тут вже другий раз біле. І з 25 дітей ходить чоловік 8, то не дивно чого
Король дивана• 18 сентября 2023
Летюча помилка• 18 сентября 2023
В сина було таке саме горло десь місяць назад... практично не боліло...але була температура 39.5
На 4 день обсипало долоні і стопи...не сильно,але було і ще й на сідницях
Я теж вирішила,що це коксакі
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Я теж вирішила,що це коксакі
Буду слідкувати, в моєї теж несильно болить. Оце сижу і щось і винне наче починає горло боліти😡
Заместитель Анонима• 18 сентября 2023
краще сходіть до лікаря. зараз стільки вірусні, як ніколи. син за вересень вже тричі перехворів - ротавірус, мононуклеоз і одразу на мононуклеоз ще якусь заразу підхопив не встигнувши одужати.
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Кинула нашому лікарю фото. Каже ну да ентеровірусна інфекція/герметична ангіна. Пшикайте горло, пийте рідину, давайте Ібупрофен як температура.
Заместитель Анонима• 18 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
одужуйте
Молчунья
• 18 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
одужуйте
Дякую. Чую я наступна за малою😂