Борисфенка• вчера в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Аль де Барановна• 56 минут назад
Ответ дляСанька-4b93
А эта тема ещё жива или снесли?
Вот и знаменитая знаменитость, знакомьтесь)) узнали?
Она это фото сама сюда выкладывала, в одной из политически - горячих тем

И_В_офигительных_штанах• 56 минут назад
Ответ дляМамина квіточка
Так яка йому іналідність?
Апное та тиск- взаємопов´язані речі. Тиск регулюється препаратами.
Ще б вага в нормі була- то можна жити.
Хоча тут я з Вами згодна, з болячками, навіть такими , це вже не вояка.
Доходяга.
На контракт не беруть- бо іх здорові потрібні, а в буса і в штурмовики- згодиться
Удалено администрацией...
Мамина квіточка• 55 минут назад
Ответ дляАль де Барановна
Тему найти не могу, но скрины есть
Удалено администрацией...
Шальная коклетка• 54 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Я вірю. Але, бляха, жити за щось треба, окуляри за 220 євро забрати і дитя в школу зібрати.
А Джоб-центр, сцуко, чарівний ’Ну колись повернуть’
А что думают родители дитя по этому поводу? Ни отцу, ни матери религия работать не позволяет?

П.сы: моей маме 66, 2 группа , работает
Мамина квіточка• 54 минуты назад
Ответ дляАль де Барановна
Святые угодники
И_В_офигительных_штанах• 52 минуты назад
Ответ дляАль де Барановна
Красапета
Лечение От заикания

Еще вторую подождать осталось ,Аннушка выходи
Жги тоже ,тебя еще не выперли ?или нашла бюргера для легализации(знаю что вряд ли)
Мамина квіточка• 52 минуты назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Удалено администрацией...
Шальная коклетка• 51 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
Якійсь місяць є, якийсь нема. Перед цим були розборки з стоматологом, також окрема пісня, зараз не хочу про це, але 860 євро зняли з рахунку. Вічно якісь дірки латаю.
Бідосічка, повертайся додому, в Україні такого лядства немає, пособія , правда, теж немає
Мамина квіточка• 50 минут назад
Эта хоть открыта. Но тут есть еще таких персонажей овердофига.
Одна из них из днепра, всех мужиков гонит на убой, имея под боком подрощеного готового для замеса

Голена блондинка• 49 минут назад
Ответ дляАль де Барановна
А я ось тепер вірю, що піди вона воювати у лютому 2022, то ми б мали кордони не те, що 1991, а навіть владивосток був би райцентром в Україні... Тікала б русня тільки так.
И_В_офигительных_штанах• 46 минут назад
Ответ дляМамина квіточка
Удалено администрацией...
Электричка• 48 минут назад
Удалено администрацией...
И_В_офигительных_штанах• 48 минут назад
Ответ дляМамина квіточка
Всем все прилетит )не переживайте!!
Мамина квіточка• 45 минут назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Удалено администрацией...
У меня родственник служит в Харькове, с 2023 года.
Говорит приезжают из Киева на пару дней чисто побухать - дают УБД.
Он там безвылазно, забрали на пару дней- вот уж третий год. Много видел, много рассказал,
Мамина квіточка• 47 минут назад
Ответ дляЭлектричка
Удалено администрацией...
И_В_офигительных_штанах• 43 минуты назад
Ответ дляМамина квіточка
Удалено администрацией...
Электричка• 43 минуты назад
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Доброты к этой …..?))) да ее ненавидит большая часть форума. Она людей на смерть посылает, патриота херова. Насмехается с людей, которые тут выживают, но выехать возможности не имеют со своими обстоятельствами. Надеюсь ее выпрут оттуда
хутряна володарка• 43 минуты назад
Ответ дляАль де Барановна
Поразительно что она одного типажа с другой нашей звездой

И обе пишут в хамском стиле часто
Не гавкаю- но охраняю• 42 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
Можна. Власник може повернути кошти через тиждень або місяць або через півроку. З однаковою вірогідністю. І що я їм зроблю?
Странно. У меня была экономия по отоплению, ее вернули, я сообщила Джобцентру и передала письмо от Еон о перерассчете . Так он еще требовал именно выписку с моего счета чтобы убедиться что деньги поступили

Электричка• 42 минуты назад
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Мамина квіточка• 38 минут назад
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 36 минут назад
Ответ дляхутряна володарка

И обе пишут в хамском стиле часто
А кто вторая ?
И_В_офигительных_штанах• 31 минуту назад
О,патриотка обиделся??савсем саввсем обиделся??чего трешь сообщения с «народной любовью «к тебе?

Не нравится?а тебе не пишут тех матов которыми ты тут апеллировала!

То ли еще будет,не раз тебе повторяла,когда ты опрометчиво стебалась

Вот и начало
Готоась
Семейка вся ощутит

Не скрою,я рада!!
А как можно не радоваться когда есть результат от обещанного?
хутряна володарка• 26 минут назад
Ответ дляКусюче сонечко
А кто вторая ?
Лав
Невгамовна Бу• 26 минут назад
Ответ дляБорисфенка
У мене багата біографія, десятки місць роботи. Останні років 15 працювала бізнес-аналітиком і технічним письменником в софтових фірмах. В лихі 90-і торгувала на Республіканському стадіоні шапками. В лабораторії медінституту працювала препаратором. Рекламна агенція була, потім видавництво. Ще багато різного і цікавого.
15 років досвіду Я валяюсь та вам трошки зараз ШІ підівчити і влитися нормально в струю, можливість віддаленої роботи. Ви ж себе іншою людиною відчуєте, згадаєте що таке незалежність
Перловая Кашка• 16 минут назад
Ответ дляСанька-4b93
Сорри, но я охренела от того, что на 5м году жизни в Германии ваш единственный доход - пособие этого месяца, которое вы ждёте как манны небесной.
Я сейчас работаю на складе Амазон это жесть, и то я рада, что не на пособии, курсы б1 закончила, сдала на б1. Но нет какого-то ном образования для Германии. Херячю тут уже год. Дай бог пойду на аусбилдинг когда-то. Но язык без практики еще хуже стал. И это я еще искала сколько работу. Не нашла, пришлось идти на Амазон. Но возвращаться н в джоб не хочу ни за что. Денег не хватало вообще, да и как-то не было к себе уважения сидеть на пособии. Мой сосед сверху афганец, ему 27 лет. Тоже на пособии давно давно, даже не пытается работать, музыка сутками и травка и норм ему). На работу его не гонят, хотя он состоит в джоб центре )
Санька-4b93• 15 минут назад
Ответ дляАль де Барановна
фото
Там какая то жёсткая мания величия
Невгамовна Бу• 15 минут назад
Борисфенко, розкажіть, а що в Німеччині зараз- який настрій по відношенню німців до українців, читала на деяких ресурсах що також є багато хейту і навіть злочині скоєні на тлі ненависті до українців, чи спостерігали ви щось таке? В новинах чи німецькому інтернет просторі
Я наразі в Польщі і тут в інтернеті багато роздувається російськими ботафермами ненависті і політичні маніпуляції дуже великі на українській темі, чекаємо на вибори. Основна ідея - бандерівці які вбивали поляків втягують нас в війну з росією, і поляки ведуться деякі
хутряна володарка• 11 минут назад
Ответ дляНевгамовна Бу
А как должны себя чувствовать немцы, на налоги которых сидят 4 года беженцы?
Понятно что не говорят вслух. Но внутри явно ’любят’
Сама купляю квіти• 9 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Я не пропаду, не переймайтеся.
Але, бляха, причина недоплати пособія - надмірна економія??! Ну не писець???
надмірне зловживання