буреЛОМКА• 18 сентября 2023

Вопрос к логопедам

Ребенок посещал логопедическую группу садика с 3 лет, потом война, наш садик закрылся, но всё равно обещали открыть в мае этого года. Наш садиковский логопед в начале 2023 смотрел ребёнка, и направил на комиссию ИРЦ, где нам дали заключение, что ребенок ещё нуждается в логопедических занятиях. Я ещё несколько раз переспрашивала, может, все таки лучше в школу, так как ребенку в июле уже будет 6 лет, но меня убедили, что лучше ещё год подождать. Наш садик, к сожалению, не открылся, поэтому мы начали посещать частного логопеда, за несколько месяцев он поставил речь, но всё равно порекомендовал ещё год садика. И вот, с сентября мы перевелись в другой логопедический садик, здесь логопед говорит, что у дочки всё отлично, и что мы здесь забыли. И теперь вопрос, а могут ли нас отчислить из этой группы и перевести в обычную? Ребёнку уже 6 лет, а если так, то нужно будет платить БФН, сейчас это около 5000 грн, у нас не будет столько лишних денег. Мы в Киеве. Получается и в школу не пошли и с садиком не понятно ((
Сапай вазони• 18 сентября 2023
В висновку ирц написано ,что ребёнок с ооп? Таким детям и до 8 максимум можно в саду находится .
Мне кажется ,что раз все единогласно рекомендовали повременить со школой ,то проблемы есть в т.ч и поведенческие .

Федорино Горе• 18 сентября 2023
Зі школою такій дитині точно рано.
Чому вам потрібно платити БФН? У вас нема реєстрації чи квитка киянина?
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
с речью уже всё прекрасно, наверное, какой то скачок был в развитии за лето. А с поведения да, есть проблемы, но больше социального характера. Дочь у меня замкнутая, плохо находит контакт с детьми. Она такая с детства, всегда боялась детей (( + ещё ковид и война внесли коррективы, во время ковида очень мало ходила в садик, с начала войны вообще не посещала ((
Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Тоді взагалі не спішіть до школи. В 6 таким діткам геть складно, вона ще більше може замкнутися.
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Зі школою такій дитині точно рано.
Реєстрації немає, картка є. Але по новим правилам, якщо дитині на момент 1 вересня вже є 6 років, то якщо повторно йдеш в групу 5-6 років потрібно сплачувати БФН (( Ми хоч і не ходили, так як війна, але ж вона рахувалася в групі 5-6 років
Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Це прямо реально щось нове. Якщо у вас є карта киянина, то ви не сплачуєте БФН. Який район у вас?
Взагалі по правилам садочків, дитина має право бути в старшій групі до 6/7 років, а не рівно 6. Цей момент я уточняла, так як у нас була подібна ситуація, донька була до 7 років в садочку.
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
от я і не хочу, і вона не хоче, їй тут дуже сподобалося, трохи почала спілкуватися з дітьми, це мене дуже радує, але ж переживаю, щоб нам не сказали, що ми займаємо чиєсь місце. Ще мені тут подобається, що мало дітей, вона боїться, коли багато діток (( От сьогодні, наприклад, було 6 діток.
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
це з цього року (( на жаль, це точно, у нас знайома також не віддала сина в школу, так як вважає, що рано, а йому в кінці серпня 6 років було, то вже писали заяву, що будуть платити БФН. Да і тут нам сказали, що так як мт в логопедичній групі, то БФН не потрібно. Тут всі дітки, як і вона, навіть старші є.
Сапай вазони• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Хорршо,что с речью все наладилось )
Не расстраивайтесь,что не пошли в школу, ребёнок должен морально до неё дозреть .
Моя пошла в 7 , в 6 ей там вобще делать нечего было .

Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Цікаво. Який район про таке зробив?
Ми ходили у подільському, то вони теж БФН обов’язково нараховували без реєстрації або карти киянина ще в 19 році. Я платила 3500 грн тоді. А от в Дарницькому ніхто не платив.
Можливо вам потрібно довідку з ІРЦ на рік зробити і ніхто не буде виганяти вашу дитину. Там психолог присутній, зробить висновок, що дитина не готова психологічно до школи.
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Цікаво. Який район про таке зробив?
дякую за пораду, ІРЦ в нас здається на рік, тобто до січня наступного року. Значить до кінця року нас не мають права відрахувати, вірно?
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Цікаво. Який район про таке зробив?
Ми в Оболонському, але от знайома в іншому районі, не пам´ятаю де, так таке саме в них (
Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Чомусь мені здається, що це навчальний рік з вересня - травень. Знайдіть свою довідку, там має бути вказана дата.
Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ми жили в Оболонськомі і ходили в садочок в Подільському, то я пам’ятаю внески. Таке РУО(( а ще багато чого залежить від директора.
автор буреЛОМКА • 18 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Дякую, ще передивлюся.
Федорино Горе• 18 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую, ще передивлюся.
Бажаю успіху!
Арина85• 18 сентября 2023
У вас є заключення ІРЦ? на який воно срок? Скоріш всього на рік! З ним вас нікуди не переведуть.
не переживайте,це найкращий що ще рік в садочку, дитина підросте, нервова система дозріє, у вас ще є рік на якісну підготовку. Дуже рекомендую на консультацію по хорошого нейропсихолога, він оцінить адекватно і підкаже що підтягнути ( і це не про письма та читання, це різні види пам´яті, уваги).
автор буреЛОМКА • 19 сентября 2023
Ответ дляАрина85
дякую) так, подивилася у висновку, слідуюча комісія призначена на травень 2024 року.