Лапка• 19 сентября 2023
Тіні забутих предків
В чому його шедевральність ?
Котогосподиня• 19 сентября 2023
В тому, що все українське, етнографічне було заборонено в СССР. Режисер не тільки зняв фільм, а показав весь колорит України. Це могло коштувати життя.
Ще багато патріотизму і ніякого ідеологічного підтексту, яким нашпиговували фільми. Типу дибільний українець, продажний, пяничка. Зазвичай так висвітлювалось у рад кіно.
Тут саме колорит, автор міг втратити не тільки роботу, а і життя.
Думаю, режисер тупо обманув владу
Лапка
• 19 сентября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Думаю, режисер тупо обманув владу
Я не зрозуміла де тут патріотизм , гуцули зображені недолугими і убогими .
Котогосподиня• 19 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Шось ви не те дивились
Творческий типаж• 19 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Напишіть у Гарвард, вам розкажуть
чому Гарвардський університет додав стрічку до списку обов´язкових для перегляду студентам, які претендують на вищий ступінь у кінознавстві.
Мета теми яка? Обговорити ваші особливості сприйняття? То ми нічого про вас не знаємо, навіщо нам припускати щодо діагнозів, IQ, виховання в певних традиціях? ))
Лапка
• 19 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Напишіть у Гарвард, вам розкажуть
Ні, я хотіла почути особисті сприйняття порадниць, а не мистецтвознавців .
Для драки• 19 сентября 2023
Щоб оцінити будь-який витвір мистецтва, треба розуміти історичний контекст як часу, в який він створювався, так і часу, який твір відтвтрює.
Котогосподиня• 19 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Ну Кубріка і Лінча теж не всім дано осягнути. У Тарковського вищий пілотаж режисерства. Вам не сподобалось і ок.
Зараз трохи продивилась і скажу вам це шедевр.
Автор, скільки вам років,може треба трохи часу щоб дорости
Лапка
• 19 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Раджу переглянути, тут знайдете відповіді на свої питання
Дякую. Подивлюсь.
Анонім Перший• 19 сентября 2023
Ответ дляДля драки
Я вважаю, що для отримання глибокого задоволення від будь-яких серйозних фільмів не обов’язково потрібно мати ті знання, що ви описали. Вони можуть знадобитись для другого перегляду, щоб далі «препарувати» фільм.
Автор, щоб вам дійсно спробувати вдало пояснити, то потрібно знати, які фільми особисто ви вважаєте шедеврами.
Я люблю цей фільм за показ зв’язку людини і природи. Як сувора природа впливає на характери людей, на їх кохання та долю. Після перегляду особливо гостро відчуваєш, які ми сталі від цього далекі. Якщо ви читали твір Коцюбинського, то, мабуть, відчули фантасмагоричну, наче нереальну атмосферу, таку замріяну і туманну. Параджанову вдалось це передати і наситити своїм.
Ви були в Карпатах? Я там проводжу два тижні і відчуваю як змінюється моє свідомлення. А уявіть там кохати…
Бандитка Сью• 19 сентября 2023
Я також важко сприймаю подібні фільми. Два рази з початку до кінця дивилася - не моє((
Лапка
• 19 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Так, я тільки з відти . Була на екскурсії в хаті гражді, це і надихнуло подивитись фільм.