Куколка-мяуколка• 19 сентября 2023
Свекры и семейные застолья. Крик души
Пригласили свекры на днях. Я туда ездить не люблю, у них очень грязо, антисанитария, все в пыли, паутине, кот скачет на стол и трусит шерсть, а свекровь его со стола с вилки своей кормит или пожует выплюнет на ладонь и скармливает коту. И все это за общим столом. Как вообще это выдерживать?
Куколка-мяуколка
• 19 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Відмажтеся і не їдьте
Обычно отмазываюсь, но сейчас не вариант у свекров и годовщина брака и юбилей у свекра 70 лет. На выходных празднуют все. Думаю как настроиться чтоб все это выдержать
Я тут с краю постою• 19 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А не можна до столу своє привезти і його сти? :)))
Умничка-помощничка• 19 сентября 2023
автор, дуже вас розумію. я намагаюсь у своїх свекрів вдома нічого не їсти і нічого не торкатись.
Умничка-помощничка• 19 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Візьміть та поубирайте, допоможіть їм.
в таких випадках це не допоможе. там все в жиру і бруді таке, що його простіше викинути. також мій свекор, наприклад, любить облизувати прибори загального користування, пальці, а потім торкатись їжі, звідки беруть всі. тут прибирання не допоможе.
Аноним Советчик• 19 сентября 2023
А в моїх шик блиск красота
40 соток двору трава все в квітах
Доміна 300 м кв
Коли не заїду -у свекрухи стіл ломиться від яств, свекор домашні наливочки коньяки самогон робить
Короче як вони так можуть на пенсію жити -загадка для нас з чоловіком
І свята щодня -гості родичі вечері
40 соток двору трава все в квітах
Доміна 300 м кв
І свята щодня -гості родичі вечері
Ответ дляКуколка-мяуколка
ідьте і нічого не іжте там. буде розгрузочний день. скажете, що травонулись
Деметра-c3d4• 19 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Візьміть та поубирайте, допоможіть їм.
А вони хочуть, щоб їм прибирали, допомагали?.
Їм так комфортно.
А для інших це вже є проблема ділити святковий стіл з котами.
Їм так комфортно.
Пластилин_Колец• 19 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви - двулічна людина
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Нащо настраюватися, посміхатися людям в очі, а за очі їх обгажувати?
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Пластилин_Колец• 19 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я не езжу, мне не комфортно ,зачем себя мучать?
от і я не розумію
Тут - крик душі як її вивертає від того, а за столом буде с ’улібкой до ушей’ сидіти поміж людей
А потім ще чоловіку мозг виїдати бо його батьки її вибісили
Виправлялочка• 19 сентября 2023
А Ви розмовляли з чоловіком про це? Типу, чи давно батьки так живуть, чому у них так прийнято. Не з наїздами, але не всім приємно таке. Чи він теж такий ’чистоплотний’?
Куколка-мяуколка
• 19 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ви - двулічна людина
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Ну що мені казати як є? Що не треба за загальним столом котику жувати їжу і при всіх зригувати її на долоню? Чи давати котику виделку з якої він знімає їжу і потім цієюю виделкою лізти до загальної страви? Так казала і у відповідь ’та це ж котик, нічого страшного, він не заразний’
Ответ дляКуколка-мяуколка
Розумію вас на 100%.Така сама ситуація з свекрами.Котики-котики.
Пластилин_Колец• 19 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вам казати як є - мені нічого не подобається у вас
А про котика - ЇМ ЦЕ ОК, їм НАЧХАТИ НА ВАС
Чому ви мовчите, впихнувши язика до попи?
Куколка-мяуколка
• 19 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Тому що ’ЗАСРАНЦІ’. Чоловік каже що йому неприємно, але він так звик, вже не звертає увагу і це батьки. Ну і котика такого щоб ліз мені в їжу в нас теж нема.
Трахтибидох• 19 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ви - двулічна людина
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Будьте відверті собі і людям
Чому не бути щирою і казати як є?
Потому что правду люди не любят. И как раз тот кто врет в глаза милее того кто говорит как есть. Вот именно ,что люди двуличны, и те кто выслушивает правду тоже
Трахтибидох• 19 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Жесть. Я б точно не ездила
Крем для арбуза• 19 сентября 2023
Ті хто пише, що у свекрів фу, в мене до Вас питання: як(і головне нащо) Ви такі файні чистюлі потрапили в ті родини?
Трахтибидох• 19 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Так только глупые говорят.)) Для этого много ума не надо,чтоб выпалить свое фе
Пластилин_Колец• 19 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Не едьте автор. Придумайте,что заболели.
нашо придумувати?
чому не скзаати прямо: Мамо, у вас бардак, мені не подобається у вас, гидко/брудно
Куколка-мяуколка
• 19 сентября 2023
Ответ дляАнна-6444
Та котик в них не так давно, а бруд, пилюка і антисанітарія під час приготування їжи давненько. До ковіду мала нагоду з ними новий рік святкувати то побачила як свекра готує, то стараюсь мало що їсти нею зготовано, нарізочку якусь, хліб і т п.
Виправлялочка• 19 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну то він міг би їм коректно підказати, що можна прибрати і треба, допоміг би. Ніхто не каже, що з притензіями на них. Показати, що буває інакше і це приємніше, коли чисто. Не треба звикати, треба щось змінювати. Не всі такі розумні, є люди, яким треба розказати, допомогти. він же син їхній)