Daimyo• 19 сентября 2023

Крути педалі поки... не далі, що вони ще зареєструють, аби без діла не сидіти

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт під № 10057, яким передбачається зменшення терміну ув’язнення засудженим, які генеруватимуть електроенергію через велогенараційні установки.
Про це повідомив нардеп ’Слуги народу’ Сергій Гривко.

Зразу спала на думку фраза:
Крути педалі, пока пзд не далі🤦🏻‍♀️
Ирина_Б_• 19 сентября 2023
смешно, думала это фейк, а нет оказывается наши власть имущие отрабатывают свои зарплаты 😂

сладкий_ноябрь• 19 сентября 2023
Ну а хулі, безкоштовна робоча сила.
Я уявляю як це буде виглядати в реальності, особливо, якщо не будуть виконувати норми.
автор Уаджит • 19 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а хулі, безкоштовна робоча сила.
Сьогодні з чоловіком про це балакали, а він каже, що якщо рашка вирішить позбавити нас світла, то й по тюрмах не побрезгує вдарити, таким чином депутати позбудуться зайвих ротів, які давлять своїм існуванням на бюджет.
автор Уаджит • 19 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Або провокують рашистів вдарити ще й по тюрмах, щоб не виділяти на судимих з бюджету України кошти, бо їх скоро прогодувати не буде за що.
Ирина_Б_• 20 сентября 2023
Ответ дляУаджит
или может как во время войн будут призывать зеков на фронт
автор Уаджит • 20 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Все можливо.