Daimyo• 19 сентября 2023
Крути педалі поки... не далі, що вони ще зареєструють, аби без діла не сидіти
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт під № 10057, яким передбачається зменшення терміну ув’язнення засудженим, які генеруватимуть електроенергію через велогенараційні установки.
Про це повідомив нардеп ’Слуги народу’ Сергій Гривко.
Зразу спала на думку фраза:
Крути педалі, пока пзд не далі🤦🏻♀️
Зразу спала на думку фраза:
Крути педалі, пока пзд не далі🤦🏻♀️
сладкий_ноябрь• 19 сентября 2023
Ну а хулі, безкоштовна робоча сила.
Я уявляю як це буде виглядати в реальності, особливо, якщо не будуть виконувати норми.
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а хулі, безкоштовна робоча сила.
Сьогодні з чоловіком про це балакали, а він каже, що якщо рашка вирішить позбавити нас світла, то й по тюрмах не побрезгує вдарити, таким чином депутати позбудуться зайвих ротів, які давлять своїм існуванням на бюджет.