ZhukOlena• 19 сентября 2023

Лейкоцити в сечі - візьмуть на аденотомію?

Завтра на операцію, ось прийшли результати аналізу сечі. Лейкоцити 58( норма 25), і бактерії... Візуально дитина здорова. Чи беруть з відхиленнями від норми на цю операцію? Чи це не ті показники, які впливають на проведення аденотомії?
So_so• 19 сентября 2023
Не думаю. Это же воспалительный процесс, его лечить нужно.
автор ZhukOlena • 19 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Не думаєте, що візьмуть на операцію?
So_so• 19 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Не думаєте, що візьмуть на операцію?
Да. Но я не врач. Я думаю скажут получить консультацию нефролога и дообследоваться, а потом операция.
Даже банальную мезотерапию проколоть мне дерматолог не захотела с воспалением, а аденоиды это общий наркоз.
Ello• 19 сентября 2023
вы перед забором анализа ребенка хорошо помыли? Проконсультируйтесь с педиатром, может для начала пересдать анализ.
автор ZhukOlena • 19 сентября 2023
Ответ дляEllo
Водою мию, милом не дає себе підмивати
Ello• 19 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Водою мию, милом не дає себе підмивати
А треба з милом перед аналізом.