Скажите пожалуйста,те кто получал 40+ ,как выплачивают их,в начале и в конце месяца или раз в месяц ? Пришли только в этом месяце за июнь месяц ждали почти 3 месяца
Ответ дляTaFo
их получают поляки. или вы арендуете/ имеете жилье и бесплатно принимаете украинцев?
Орендую,и сам процес начисления их знаете ? Они могут выплачивать несколько раз в месяц или же только раз в месяц?
Ответ дляmargaritavoronina1
Мне пришли через месяца три после того как подала на выплаты.
Все сразу выплаты?? Или как ? Через сколько после первый выплаты дали другую выплату??
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Ответ дляKateryna -a2d6
Я два раза подавала, так вот первый раз немного меньше трёх месяцев ждала-а второй раз без одного дня три месяца. Хотя некоторые говорят что неделю или даже меньше ждали.
Вы знаете что каждый месяц нужно подавать?
Ответ дляmargaritavoronina1
Да ,вот получили за июнь за 11 дней ,5 сентября,а вот за июль теперь через сколько дадут? В сентябре могут ещё прислать или в октябре уже ждать ??
Ответ дляmargaritavoronina1
Раз в месяц выплачивают или несколько раз в месяц могут дать ?
Yanulia_25• 19 сентября 2023
Дівчата, вибачте не по темі, хто в живе в Польщі
Можете поділитися чи варто туди їхати з дітьми(Варшава, Вроцлав) наразі ?
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Наверное уже аж в октябре. Я за май или 28или 29 августа получила
Ответ дляmargaritavoronina1
А в сентябре какого числа получили?
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Ответ дляYanulia_25
Ні. Не варто. Кажу вам як мешканка Польщі і як волонтер-всі виплати вже закінчились, центри майже всі позакривали. З роботою теж не дуже.житло дороге. Варто їхати тільки якщо у вас є гроші і ви не залежить від виплат. А так я б радила краще до Німеччини чи в країну де ще хоть щось платять
Yanulia_25• 19 сентября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Дякую за вашу її
я наразі мала на увазі якщо є робота і можна самому знімати квартиру
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Ответ дляKateryna -a2d6
А в сентябре какого числа получили?
Не получала, мои девочки 24 мая уехали в Украину,я подала или 25или 26 мая за май, получила 28или 29августа,за апрель подавала в конце апреля,а получила 20июля
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Ответ дляYanulia_25
Дякую за вашу її
Трудно. Квартири дорогі. Хіба що ви годні по 10/12 годин працювати на фізично тяжкій роботі. Хіба що їхати не самій,а наприклад діти дорослі і теж підуть працювати
Yanulia_25• 19 сентября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Дякую у мене троє дітей і є кому ще працювати
Просто не знаємо що робити далі і чи варто їхати і буде місце в школі дітям
Ответ дляmargaritavoronina1
А якщо є вибір за приблизно однакову непогану заробітну плату (офіс) - між Польщею та Німеччиною?
margaritavoronina1• 19 сентября 2023
Ответ дляВітерець
Німеччина. Я сама вже теж шукаю варіанти, хоча я вже біля 10 років в Польщі і статусу біженця в мене не має і не буде і виплат також
Ответ дляYanulia_25
Якщо ви з чоловіком і троє дітей буде тяжко. Хіба що у вас є вже пропозиції по роботі з нормальною зарплатнею. І я би радила розглянути міста поменше, там всеж таки оренда дешевше, а зарплати на простих роботах такі самі. Ну і готуйтеся працювати позмінно по 10-12 годин. Або обирайте країну де є соціал.
Мені дуже сподобалось в Польщі. Жила з дітьми в невеликому місті. Мала хорошу роботу по спеціальності і орендувала комфортну квартиру в центрі з посудомийкою і всім необхідним. Діти з радістю ходили в школу, музичну школу. Якби могла виїхати з чоловіком до кінця війним б точно жили там.