Ms. Анонимная• 19 сентября 2023
Мужчины в Украине не умеют быть папами
(Большинство, конечно же не 100%, есть исключения).
Они умеют быть мужьями, добытчиками, защитниками, а вот с ролью папы как второго родителя - огромные проблемы.
Не умеют ни физически ухаживать за детьми (от поменять памперсы до приготовить полезный и вкусный ужин), ни поиграть с ними , ни позаботиться о лечении/реабилитации, ни поддержать психологически в трудных ситуациях, просто поболтать , ни организовать образование и разрулить школьные/садиковские проблемы.
Вы согласны или нет?
Речь о "средней температуре по палате".
Вы согласны или нет?
Речь о "средней температуре по палате".
Результат:
вже голосів:
146 (50.34%)
Да, и это плохо
119 (41.03%)
Не согласна
14 (4.83%)
Да, но это нормально
11 (3.79%)
Свой вариант
Ms. Анонимная
• 19 сентября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ахаха бо всі гроші де, у жінки))))(
Якщо б всі гроші були у жінки, вона б їхала на авто, а її чоловік в автобусі
УраганнаЯ• 19 сентября 2023
Вообще у мужчин много свободного времени.
Почему так часто тема любовниц, это потому что от бытовухи не устал.
Кава з адреналіном• 19 сентября 2023
Більшість виховувались совковими мамами і бабусями, де мужику треба подати насипати і відійти, не турбувати, бо матня ж заробляє і немає чого вішати на нього ще і какашки
Христя в тiстi• 19 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так, але жінки самі в цьому винні, тому що чоловік повинен багато чого (Заслужити доступ до тіла, платити за все, завойовувати жінку і тд) і жінки самі ставлять себе так і підписують на жіночі ролі. Рівноправність вона така, якщо рівноправний то у всьому
да ладно. у нас огромный пласт семей, где муж неспособен платить за все. и куча мужчин, не умеющих и не желающих завоевывать.
опять же логически - тот, кто хочет завоевывать женщину, заботится о ней и о потомстве. а так у вас противоречие выходит.
Кава з адреналіном• 19 сентября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Не переживайте, скоро и такие будут в дефиците на вес золота
Да, на болотах скоро буде дефіцит ваньков і багато туалетів
Дама-мадама• 19 сентября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Як виховувати? Уявіть, що чоловік запросив на побачення і запропонував порівну сплатити за рахунок в ресторані. Ваші емоції?
І ще додам, що після мами, він переходить до жінки, яка має виконувати всі ті функції, прибирати, прати, готувати, дітей від нього виховувати, що в більшості випадків, робить можливіть карєрного розвитку жінки, не такою стрімкою як чоловіка. На лікарняному лишиться з дитиною жінка, не чоловік.
Ксерокопия ночи• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
У меня такое впечатление создалось от тем на советчице
У мене в оточенні, та й у моїх дітей персонально - чудовий батько.
Від памперсів малим до квартир дорослим. Трохи не альо як психолог, але для цього є я.
Кавуся• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Якщо багато читати порадниці, то може скластися думка, що в Україні менше п´ятиста тисяч ніхто не заробляє, але і на ці копійки ледве виживають, 99% жінок не працюють, бо заміжні за олігархами, їхні діти неймовірно красиві і у школі менше 11 балів не отримують, але ж ви, мабуть, здогадуєтесь, що реальність дещо інша?
Бесконечность-не предел• 19 сентября 2023
Они не только папами не умеют быть, но и сыновьями , и мужьями, у нас вообще мало нормальных семей, как только попаданшь в европу , четко видно разницу
Ms. Анонимная
• 19 сентября 2023
Ответ дляА я з косою
Потому что жена много требует, а ребенок рад папе всегда по умолчанию. Я на стороне женщин, если что
Але тим не менш, дуже часто чоловіки з дітьми спілкуюттся дуже мало і не можуть забезпечити навіть мінімальний догляд
Единорог_помог• 19 сентября 2023
Мійнетакий ))) Про інших не знаю. У подруг теж адекватні й турботливі щодо дітей
Злюка бобер• 19 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Більшість виховують так, що жінка має їм служити, готувати, прибирати, носки випрати. Більшість в побуті нічого не вміють, які щодо цього ваші емоції?
Цих чоловіків виховують такі ж самі жінки
А я з косою• 19 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Все умеют, не все хотят. Интернет в помощь, если чего-то не знает
Дама-мадама• 19 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Так, все вірно, тож це питання менталітету, не природи чоловіків.
Христя в тiстi• 19 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
нет такой прямой корреляции.
например, некоторые мужики в селе прекрасно умудряются и бухать, и по бабам бегать, отпахав на тракторе на работе, а потом у себя в огороде-дворе.
тут же главное энтузиазм!
А я з косою• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Такой наверное и жене уделяет мало внимания
Забагаловка• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
О вы зашореная) чоловік їде на авто з обладнанням,щоб заробити гроші, а його жінка з офісу с кросбоді
Люблю ВалЄру• 19 сентября 2023
Вижу как в польше папы и в поликлиники ходят, и в бассейнах с детьми без мамы, и на площадах гуляют
Силиконочка• 19 сентября 2023
Мій чоловік повністю може мене замінити, вміє все по догляду за дітьми, і їсти зварити теж. Але так як він на роботі, а я вдома, то звісно я роблю набагато більше.
Ответ дляПолтавська галушка
Абсолютно не згодна. Чомусь зразу згадала басейни у Туреччині, всі батьки лежать -плавають-бухають, а три татуся бігають за дітьми, ловлять і залазять у маленький дитячий. І ооппааа! Всі троє виявляються українцями - коли один заговорив українською з дитиною, то інші ’О, ви звідки?’. Так що наші - найкращі!
А в мене навпаки враження, теж в туреччині- всі діти турецькі, європейські біжать до тат, а не мам, чоловіки з ними граються
Гостра на язик• 19 сентября 2023
муж в первую неделю после рождения малыша справлялся лучше меня. Оба дедушки (тоже д мужчины) могут и памперс поменять ребенку и поиграть с ним. Так же у кумовей.
Кавуся• 19 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Подивіться які чоловіки в Скандинавії наприклад, чудові татусі.
Як будете правильно своїх бубочок виховувати, то й будуть гарними татами.
У Скандинавії чоловіки в декреті порівну з дружиною 6-12 місяців, тато дома з малям, мама - на роботі. Наше суспільство не готове до такого. Порадниці, у перших рядах, будуть тривати пальцями і кричати ’фууууу, що це за чоловік?! Він що у декреті? Гроші заробляє жінка?! Фууууу’
Как нефиг делать• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Не розумієте ви жартів)))
Ms. Анонимная
• 19 сентября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ага, судячи з того, що можна побачити в транспорті, майже всі жінки працюють в офісі, а майже всі чоловіки - фізично зі своїм обладнанням))
Силиконочка• 19 сентября 2023
Ответ дляГостра на язик
А ще згадую, як боялася обстригати нігті дитині, а чоловік з легкістю це зробив і з того часу це став його обов´язок
Голубец• 19 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Просто о хороших мужьях не пишут.)
Ms. При теле• 19 сентября 2023
Ответ дляКавуся
А еще , не доверяют отцам - нет так покормил, не ту шапку надел, этот гиперконтроль ..
Фрекен бок• 19 сентября 2023
В моем окружении все папы молодцы (кроме одного), мой муж в том числе - отличный отец, я на его фоне недомама. Поэтому не разделяю эту мысль.