ПультОт_БМВ• 19 сентября 2023

Взула 4 рази нові туфлі. А вони воняють. Чим забрати цей запах? p.s.ноги мию)

ХвостПистолетом• 19 сентября 2023
Якщо дермантин, то нічого не зробите, натуральна шкіра зазвичай не дає запаху.
Братья Капли• 19 сентября 2023
Искусственная кожа?
Налитое яблочко• 19 сентября 2023
Оцет
Работать надо• 19 сентября 2023
Есть дезодорант для обуви
Вилами по воде• 19 сентября 2023
Спеціальний дезодорант для взуття і для ніг теж, або хоча б тальк. Якщо взуття штучне, назавжди це не вирішити
автор ПультОт_БМВ • 19 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Оцет
Спробую
автор ПультОт_БМВ • 19 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
Хоч би осінь доносити
ЖонДуан• 19 сентября 2023
В тряпичный мешочек насыпать соды и вкладывать в них, пока дома
Г@Л@В@ломка• 19 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Натуральная обувь укр пр-ва дешёвого сегмента даёт такие ароматы, шО капец
энциклопУдия• 19 сентября 2023
Не саме хуже😂 я вам скажу
Я мене кеди красили пальці і нігті у чорний колір 🤪 світлий педікюр було жалко більше всього і не відмивалося😱
Маргарита и Мастер• 19 сентября 2023
Теймуровий спрей всередину
Работать надо• 19 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Не саме хуже😂 я вам скажу
Это считается нормой кстати
энциклопУдия• 19 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Это считается нормой кстати
Да ну нах, скільки було чорного взуття… а тут срібні кеди з чорною устілкою😱😱😱
Носки до сих пір не відіпрались(((
Работать надо• 19 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Носки до сих пір не відіпрались(((
Я знаю, у меня полгода ноги красились)
Интимная• 19 сентября 2023
поэтому никогда не покупаю закрытую обувь из кожзама, у меня в всегда в такой обуви воняли ноги, чем только не мазала и не пшикала, все до одного места
Marmu• 19 сентября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
так, один раз купила казаки зелені - офігенно виглядали, і не супер дешево, зараз у них взяття десь тис 4 - Хамелеон компанія. Смерділи немилосердно, чим я їх тільки не мазала, у мене на балконі стояли роки три, все чекала, поки висмердяться (купила там дві пари, друга перестала смердіти))) так і викинилу. Але я тепер зрозуміла - треба одразу нюхати, цей жахливий запах одразу є. Як тільки відчуваю - то тепер не беру.
Г@Л@В@ломка• 19 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Это считается нормой кстати
Нет, это НЕ норма, а некачественная покраска. Чаще встречается в недорогой кожаной турецкой обуви и укр пр-ва, если цветная стелька.