Розвідка Маші• 20 сентября 2023
Стевия, кто отказался от сахара совсем?
Кто отказался совсем от сахара и заменил стевией? Вам нравится ее вкус? замечаете результаты( похудение, лучше выглядит кожа?)
Отказалась от сахара, но стевия немного горьковатая ( послевкусие)
Короче, вам нравится стевия или нет?
Вопрос только тем кто ее употребляет ее из соображений здорового питания.
Короче, вам нравится стевия или нет?
Результат:
вже голосів:
29 (74.36%)
2 не нравится,пользуюсь другим
10 (25.64%)
1 нравится
Пускаю бісики• 20 сентября 2023
Брала йогурт із стевією. Мені не зайшла. Був період коли цукру взагалі не їла. Нічим не заміняла.
KROX@• 20 сентября 2023
Мене влаштовує цілком. Гіркого смаку аж такого не помітила. Принаймні не критично. Ванільний цукор гіркіший. Використовую в різних десертах, запіканках. В напої не додаю, адже й до того цукор в чай чи каву не додавала. Схуднення, кращий стан шкіри безперечно дуже помітно, але тут і вода, в загалом харчування має бути збалансованим.
Розвідка Маші
• 20 сентября 2023
Ответ дляKROX@
дякую
Как_б_не_так• 20 сентября 2023
Лет 10 уже как отказалась от сахара , раньше брала фитпарад сейчас перешла на другой наши делают 1 в 1 , нет привкуса и сырники и запеканки с ним делаю
Невгамовна Бу• 20 сентября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Скажите, а он такой же сладкий как сахар или слаще, или менее сладкий? Вот если столовую ложку сахара надо, вашего сколько брать?
Воздух в банке• 20 сентября 2023
стевия не зашла, брала разную и в итоге бросила эту затею.
потом брала фитпарад.
потом научилась класть меньше сахара везде, например в творожную запеканку на пол кг творога кладу 4 столовые ложки всего. Чай, кофе без сахара пью.
короче, фишка сахара - вкуснее. от стевии точно становилось хуже. проще не есть сладкое вообще, чем есть стевию
потом брала фитпарад.
Магиня• 20 сентября 2023
Мені теж всі цукрозамінники мають геть інший смак. Краще вже без. У випічку додаю кількість по рецепту поділену на три, норм виходить
Виннипуховна• 20 сентября 2023
Эритрол и мальтид. Второе вообще идеально. Как сахар, но не сахар)))
Стевия ужас. Мерзкий привкус ничем не отбить.
Приму в дар• 20 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
потом брала фитпарад.
Я на кг сиру даю 3 ст.л цукру. Мені солодко і всі вдлма їдять, теж ок. Якщо роблю сирник, то 1 л в тісто і 3 в сир (1кг)
Приму в дар• 20 сентября 2023
Коли лише починала відмову від цукру, купила стевію в таблетках для кави/чаю. Але вона мені була ніяка, то ж згодом і зовсім відмовилась віж підсододжувачів
Миссис Буркул• 20 сентября 2023
Я отказалась от сахара, но отказалась на сукралозе а не на стевии
Другие сахарозаменители мерзкие, сукралоза только для меня имеет приятный вкус
ГугелП@лАмался• 20 сентября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Де купували? Так, щоб чисту і щоб у випічку можна було. Підкажіть, плз
Миссис Буркул• 20 сентября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Чистую, к сожалению, я не знаю где взять
Я беру solosvit себе
Бяки-козяки• 20 сентября 2023
Если отказ то отказ, а не самообман. Отказалась, ничем не заменяла. Зачем?
Ломку к сладкому нужно просто перетерпеть но нужно отказаться от мучного что б не тянуло на сладкое
ДелиВерка• 20 сентября 2023
Я не розумію, навіщо воно?
Років зо три не їм цукор, солодке взагалі.
Нічим не заміняю, бо вважаю це самообманом.
Фея_3уровень• 20 сентября 2023
Не їм цукор взагалі. Вже декілька років. Так, інколи пробую купити стевію. Якісь новинки для себе тестую. Та загалом, ставів не мій продукт. Без присмаку знайти можна, а от щоб не гірчило, треба гратися і пристосуватися до дози ставії на страву. Більше люблю ерітрит динний цукор. Той де без ккал взагалі. Він краще по смаку, але якщо переборщити з кількістю, також буде біда в кишківнику. В цілому, я ніколи не повернусь до цукру. Навчитися жити без нього легше, ніж здається))
Вишнёвая Леди• 20 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Фу, гадость ещё та. Лучше вообще без нее
Никакая не гадость,приятная трава,пью чай и очень хороший на вкус
парИла я парИла• 20 сентября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Мне гадость. А вы пейте на здоровье
ГейТуда• 20 сентября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
а мені чомусь не солодко і немає відчуття заволовення, ситості від їжі без цукру, що робити тепер...
Как_б_не_так• 20 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Там примерно 500 гр сахарозаменителяя равняется 5000 кг обычного там уже сами контролируете у меня малый расход
Ворую вкусняшки• 20 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Я не розумію, навіщо воно?
ВІрно. Це те й саме, що і інший цукор їсти. Тільки більш шкідливі варіанти, бо проходять безліч хімічних процесів на виробництві. А організму по суті всеодно, з яких джерел потрапляє цукор. Всі ’натуральні’ цукрозамінники - це теж цукор. Справжній самообман.
А про нуль калорій у стевії взагалі смішно. Не існує жодного продукту с нульовою калорійністю, окрім чистої води. Навіть чайне листя має калорії. А то солодка стевія. Ну от на кого цей безглуздий маркетинг розрахований?
Ворую вкусняшки• 20 сентября 2023
Ответ дляГейТуда
де купуєте?
Не ведіться. Ерітрол - це цукор з кукурудзи. Тобто немає різниці.