gos-tanya• 20 сентября 2023

Закладає носа, син 11 років

Минулого тижня захворіла донька, якась вірусна інфекція була.
Цього тижня синові вже другий вечір поспіль закладає одну ніздрю, і вранці є соплі які також важко видути. Іноді чхає.
Самопочуття і все таке в нормі. В школу ходить ( не буде ж пропускати школу через такі симптоми). Питання, що дати від того носа наніч, бо вдень ніс абсолютно дихає, соплів немає. І чи пускаєте в такому варіанті на плавання ?
Елена 1• 20 сентября 2023
На ночь капать гормональные капли
Колебля• 20 сентября 2023
Треба рентген, а краще КТ пазух носа. Можливо гайморит.
автор gos-tanya • 20 сентября 2023
Ответ дляКолебля
Ага, кт бо другий день закладений ніс наніч, ви реально робите такі процедури при кожних шмарклях?
ViktoryjaG• 20 сентября 2023
Ну обычное сосудосуживающее. Називин, отривин и тд
автор gos-tanya • 20 сентября 2023
Блін як бути з плаванням, щоб не нашкодити? Най йде чи ні?
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
На плавання пускати, навпаки так краще, плавання покращує імунітет
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляgos-tanya
А плавання хіба може нашкодити?
автор gos-tanya • 20 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я тоже так думаю, почувається ж ок. Сам тоже каже що хоче йти
ViktoryjaG• 20 сентября 2023
Ответ дляgos-tanya
Наоборот, у меня после ныряния весь насморк проходит, нос сам промывается) особенно в море
БальзаковскийВозраст• 20 сентября 2023
Ответ дляgos-tanya
То тим більше пускати
ol_kin• 20 сентября 2023
Ответ дляЕлена 1
На ночь капать гормональные капли
Щоб що?
Елена 1• 20 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Щоб що?
Чтоб снять отек
ol_kin• 20 сентября 2023
Ответ дляЕлена 1
Чтоб снять отек
Не можна при кожному пчиху використовувати гормони, категорично. У дитини немає набряку при якому показані гормони.
ksyuha831• 20 сентября 2023
Моєму теж 11, пшикаю ринт з ромашкою, мені він найбільше подобається і ціна адекватна.
Chinchilla25• 20 сентября 2023
Ответ дляgos-tanya
Йти. Син займався плаванням 10 років. Поки був менший то тренер сам казав приходити. Під час плавання там все промивалось і чудово ніс дихав. З віком ця проблема пройшла
Oksana_Odezhda• 20 сентября 2023
Спробуйте форінекс, набряк знімає, проконсультуйтесь с педіатром.