20 сентября 2023

NRC виплати

Добро дня! Поділіться, будь ласка, інформацією щодо виплат по NRS, хто отримав позитивне рішення, хто негативне, коли?
Ночка_темная 20 сентября 2023
Чекаю до сих пір.на сто процентів впевнена що буде відмова але цікаво, взагалі пришлють вони щось чи ні.А дівчата в гуманітарному чаті зрідка отримують погодження, набагато частіше відмови.При чому тому хто 20.03 відправив типу є рішення а хто 09.03 то ще нічого.незрощуміло як обробляють це все
1 2
Юлия-ed76 20 сентября 2023
Получила одобрение 22.08, но денег нету. Второй этап прошла 9.03
Katya_mit_ 20 сентября 2023
Отказ был вот на днях
Ромашка-468e 20 сентября 2023
Заявку отправила 9.03,отказ пришел 8.09
Artemius 007 23 сентября 2023
Подавав заявку 14.03 ! Двоє дітей жінка та я впо з Харкова у Сумській області! Ні відповіді .....нічого.....! Успішно два етапи пройшов і усе . На гарячу лінію дзвонити марнування часу та нервів.......відповідь одна і таж завжди : чекайте: