ЛісАпетная• 20 сентября 2023
Ворохта 365 & Трускавец 365
Девочки, кто этим летом отдыхал в этих сетях поделитесь впечатлениями. Цены смотрю очень выросли. Как сервис сейчас там? Куда лучше поехать с ребёнком? Особенно интересует мнения тех у кого ребёнок был в летнем лагере. У меня дочери 10 лет, одну отпускать в лагерь боюсь, а вот так, если рядом быть, очень понравилась идея. Вашему ребёнку понравилось?
Пліткарка• 20 сентября 2023
Для взрослых с детьми Трускавец 356 очень понравилось, 3 семьи были эти летом, одна будет ехать второй раз в октябре.питания шведский стол, все вкусно и много, экскурсии на выбор, все мега довольны
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Були у травні, шкода, що сина не взяли у табір. Познайомилися з парою, вони були в захваті від табору, дитина щаслива та довольна. Нам сам відпочинок теж дуже сподобався. Бронюйте завчасно, місяця за 3-4, ми їдемо 7 жовтня знову в Трускавець, то бронювали в липні по 6100, зараз уже ціна 7400 на ці дати.
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляПліткарка
Ми з вами можливо там і зустрінемось,ви в які дати їдете?)
Пліткарка• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
це не я їду моя подружка, теж на ваші дати, 2 дорослих і дитина, там зустрінетесь), а ви з якого міста?
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляПліткарка
Ми з Полтави, а подружка ваша?
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляПліткарка
Кривий Ріг
Прикольно, дивлюся вже багато хто з порадниці їздить в ці готелі.
Пліткарка• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
багато кому дають на підприємствах нашого міста, путівка виходить дешевше
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляПліткарка
Класно, в нас такого немає на жаль, але і за повну вартість відпочинок того вартий.
Летюча помилка• 20 сентября 2023
для мене це занабто дорого. Я сама собі не гірше відчинок організую. Тут скоріш ціна за те що, ти не напрягаєшся і все отримуєш... Про Трускавець скажу, для мене він так і залишився готелем Трускаець... не розумію його цікавість, коли навкруги стільки затишних віл... Ось такий протилежний погляд на відпочинок.
Дарина-Aha• 20 сентября 2023
Были уже 2 раза в Трускавце и 1 раз в Ворохте. Нам все очень нравится и таи и там, но сервис в Трускавце лучше и питание, и сам отель. Отель в центре города, есть,где гулять вечером)
Малой в лагере был в Ворохте,доволен, походы, общение, вечером спортивные игры)
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляДарина-Aha
Підкажіть, а в їх сітці є табір і в Ворохті? Бо я думала тільки в Трускавці.
Пліткарка• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, не треба ні за що хвилюватися, гарно готують, цікавий досуг
Синиця у спідниці• 20 сентября 2023
А де ви бронюєте ці тури? Може, є сайт, де подивитись детально?
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ну не знаю з приводу дорого, ми були в кінці травня за ціною 700 грн з людини в добу, це з харчуванням, проживанням та вельми гарними екскурсіями на вибір. Сумніваюся, що з таким набором послуг можна щось дешевше знайти.
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Так, сайт tur365
ЛісАпетная
• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Только что позвонила в отель Ворохты, у них цены изменились ещё раз. На лето 2024 двухместный стандарт уже 13 000 с человека ( на сайте ещё не успели обновить цены), детский лагерь думаю будет тоже уже не по 5 тыщ((
Пустощі-веселощі• 20 сентября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ого, мені в Трускавці сказали, що бронь лише до березня, далі ще бронювати не можна.
Удачная• 20 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А мне наоборот нравится когда все организовывают, но вот как раз лагерь и туча детей для меня огромный минус, терпеть не могу детей, это уже испорченный отдых, они ж там носятся, кричат, визжат. Только поэтому не хочу туда, а так делали бы поочередно заезды, раз с лагерем, раз без детей вообще, было бы супер. А то сколько смотрю фото с этих туров, везде эти дети (((
Юлия Крамарева• 20 сентября 2023
Дивлюсь на лікувально-екскурсійні тури в Трускавець365, деякі з них мені подобаються.Можливо хтось був саме в цьому виді турів,поділіться досвідом.
Дарина-Aha• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
были в Ворохте в лагере в июле 2022 года, знаю, что в этом году тоже был, смотрела фотки на их страничке)
Летюча помилка• 20 сентября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
ого, таких цін там не бачила, коли цікавились бцло від 1200...
Хочу наколоти губи• 20 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Были уже 2 раза в Трускавце, прошлой зимой и этим летом, бронировала тур в апреле на июль по хорошей цене. Дочь из лагеря выросла, поэтому в лагере не была. Но я общалась с женщиной, ее сын был в лагере. Очень довольна. Условия хорошие, питание, экскурсии. Все отлично )
Как зимой, понравилось? Была в Трускавец 365 осенью и летом. Хотела в этом году в октябре, нет мест, всё забронировано. Думаю, может, зимой поехать?
Партизанка• 20 сентября 2023
Я була в трускавці365 2 рази по 2 тижня.лікування. але я знаю що для дітей все добре. По телеку є канали дітячої кімнати. Різні ракурси і спортзала. Для дітей різні заходи і мастеркласи. На жодної екскурсії я не була. Завжди мені знижка як постійному клиєнту і за ранне бронювання. Але харчування гірше ніж до вторгення. Але так же швідский стіл. І економлять на засобах для ван. І термінали не завжли працюють
Пустощі-веселощі• 21 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ми бронювали у березні на кінець травня, зараз у липні забронювали, їдемо 8 жовтня, то вийшло по 900 грн зі знижкою для остійних клієнтів.