Вибачте,кому болить. Так багато петицій. Що вони дають? Додаткові пільги родичам? В моєму оточенні загинуло двоє чоловіків. Обидва були водіями. Одна вдова не створювала ніяких петицій, інша дуже активно веде збір підписів. Хочу зрозуміти мотиви.
Для хейтерів. Герой кожен, хто там. Кожен. Жодне посмертно не поверне життя.
Чашечка кофе• 20 сентября 2023
Ответ дляOksi-6e83
Ну а якщо набирає голосів?
І що? Звання героя України дають за подвиги реальні, а не петиції
Ответ дляOksi-6e83
Ну а якщо набирає голосів?
Так само нічого. Питання розглядається десь там на порядку денному, але без переконливого обгрунтування ніхто нікому нічого не дає. А коли це переконливе обгрунтування є в наявності, то і петицій непотрібно.
Я вважаю, що всі ЗСУшники ( і загиблі, і живі) - герої. Але юридичний статус, про який мова, чітко прописаний.
Ольчик1998• 20 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А я вважаю що всі чоловіки/жінки які померли мають отримувати звання героя України
Ответ дляOksi-6e83
Чому так багато цих петицій? Чому рідні їх створюють? Мотиви? Я проходжу мимо,але може і не права. Хочу зрозуміти.
Потому что у людей остался едва ли не единственный способ быть услышанными - общественный резонанс и общественное лобби: достучаться до правительства, донести просьбу, добиться рассмотрения сейчас это или петиция (дистанционно, без собраний и движняка) или собственно митинг/движение.
Я не исключаю, что создание петиций во многих случаях превратилось так же в элемент народной забавы: на сайте президента есть лютый кринж и откровенная чушь. Это просто рассуждения про петиции, безотносительно вашего случая. Петиции создаются сейчас все время и часто по любому поводу.
ole4kakissa• 20 сентября 2023
Ответ дляOksi-6e83
Розбирайтеся, якщо у вас багато вільного часу. Створіть петицію.
Удалено администрацией...
Может быть эта информация Вам поможет разобраться:
Звание Героя Украины — высшая государственная награда в Украине. Люди, получившие его, могут рассчитывать на ряд преференций. Героям начисляют ежемесячные денежные выплаты, надбавки к пенсии, освобождают от оплаты коммунальных услуг и обеспечивают бесплатным образованием.
Если героя Украины дают посмертно, тоже самое получают его родственники, жена и дети, если они у погибшего есть, но а если нету, то значит мать и отец, в некоторых случаях брат и сестра.
Это примерно как наследство, только от государства.
Ответ дляУаджит
Дякую. Але вони всі герої. І хто вижив також. Боляче
Питання додаткових грошових виплат.Грошова винагорода сім´ям загиблих Героїв України виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року (134 200 станом на 2023 рік), в якому присвоєно звання Герой України.