Аль де Барановна• 20 сентября 2023

Пробовали когда-нибудь острую тыкву?

Сегодня впервые попробовала острую тыкву. Нарезать кубиками, добавить соль и перец, протушить
Очень вкусно и быстро + в тыкве много разнообразных витамин, рекомендую :)
Можно еще добавить фасоль и с соленными огурцами хорошо сочетается )
Наверняка• 20 сентября 2023
О, я люблю такі збочення :)
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Я гострий гарбузовий суп пюре люблю.
интайм_не_предлагать• 20 сентября 2023
У меня тыквенный суп пюре сегодня🤷🏼‍♀️
Христя в тiстi• 20 сентября 2023
Пробовала
Я еще люблю кукурузу гриль с лаймом
Пирожкиня• 20 сентября 2023
Бррр, не воспринимаю тыкву не сладкую. Только в пирогах, булочках и тд
автор Аль де Барановна • 20 сентября 2023
Ответ дляНаверняка
О, я люблю такі збочення :)
Ахаххаха) порадьте ще пару рецептиків😅
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У меня тыквенный суп пюре сегодня🤷🏼‍♀️
Класс, осеннее настроение)
Коренная киевлянка• 20 сентября 2023
Я тыкву слайсами режу и посыпаю солью, запекаю в духовке
интайм_не_предлагать• 20 сентября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Класс, осеннее настроение)
Меня угостили, теперь будет тыква во всех вариантах 😂
Неместная Я• 20 сентября 2023
Я люблю тыкву с мясом
Ответ дляинтайм_не_предлагать
😻😻😻
З понеділка на дієті• 20 сентября 2023
У мене гарбузовий суп-пюре карі з бараниною. Наша сімейна страва. Всі дуже любимо.

Ще класно нарізати гарбуз, моркву, селеру та солодкий буряк великими кубиками, додати солі, спецій як хто любить (я додаю італійську або середземноморську, або прованську суміш), олії трішки, все перемішати, викласти на деко і спекти. Бімба
Каркуша Клара• 20 сентября 2023
Я пирог делаю на песочном тесте с тыквой, тыквенными семечками, сыром и горгонзолой
когдадеЦкие• 20 сентября 2023
Я только острой тыкву и могу есть, другую не люблю. Варю суп: тыква, сельдерей, лук, чеснок, карри, свежий чили, сливки, пармезан. К супу - обжаренные в чесноке креветки или острые сухарики с зеленым луком, или хамон.
Удальонка• 20 сентября 2023
Гарбуз можна робити як моркву по-корейські
Тріль підпільний• 20 сентября 2023
Пробовала с мясом, больше не хочу,лучше в натуральном виде варёную с яблоком
Міняйловна• 20 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Расскажите что можно приготовить вкусного?, а то мне дали огромный, я сварила каши молочной, все наелись а ещё кусяра огромный лежит.
интайм_не_предлагать• 20 сентября 2023
Ответ дляМіняйловна
У меня небольшие, я отрезаю крышечку и наполняю фарш, картофель, овощи, фета и тд. Крышечку сверху и запекаю.
Каши.
Мелко порезать и с овощами в духовке запечь.
Порезать дольками, посолить или присылать сахаром и запечь.
Ещё просто замораживаю кусочками и добавляю потом в блюда.
В интернете много рецептов.
Хочу барабульки• 20 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Або багато декору на Хеловін))

Взагалі, ці гарбузи смачні) не люблю тикву солодку, додаю до печені та запікаю з травами. З солоними огірками не пробувала, але обов’язково зроблю, думаю буде смачно
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
расскажите рецепт)
Неместная Я• 20 сентября 2023
Цукаті очень и очень мне зашли
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я вперше купила цей сорт вчора. Смачний!
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті

А у мене гарбузовий суп пюре з карі, кокосовим молоком і креветками!
З понеділка на дієті• 20 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я тушкую баранячі ребра: ст л гхі в казанок, туди цибулину порізану кубиками, 2-3 зубки часнику, кг ребер. Обсмажую на сильному вогні 5 хв перемішуючи, потім вогонь стишую, туди 2-3 червоні солодкі перці, 1 дуже гострий перчик типу чилі чи чверть бхут жолокія, перемішати, півхвилини тушкувати і залити банкою кокосового молока. Тушкувати до готовності, якщо не вистачає кислоти, можна додати кілька ложок сметани чи 1-2 кислих томати. Сіль за смаком
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я готую майже так само, але креветки додаю після подрібнення блендером. Баранину вдома не готую,їм лише в ресторанах,саме не вмію обирати, нажаль...
З понеділка на дієті• 20 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я креветки взагалі готую окремо. Були в Греції, дітям дуже сподобалася страва - паста з креветками у вершково-томатному соусі. Тож доводиться готувати))) точний рецепт на роботі на ноуті, але якщо ви мене тегнете, я завтра після 10 ранку пошукаю.
Обнемашечка• 20 сентября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я знаю як готується,дякую! Просто частіше купує вже готові охолоджені, сирі лише заморожені,не люблю їх бо одна вода з них.