Олена-e87f• 20 сентября 2023

Знижка на товар

Підкажіть, будь ласка, хто знає як поставити знижку на товар на Кідстафі?
Happy woman XXI• 20 сентября 2023
Міняйте ціну самостійно там де бажаєте.
Татьяна@..• 20 сентября 2023
Не буде видно,що це саме знижка, просто можна змінити ціну і все.
Та написати підписникам
Happy woman XXI• 20 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Та написати підписникам
Скільки тут продаю та не знала про таку можливість. Поясніть, будь ласка, як це робиться - написати підписникам? Дякую.
Татьяна@..• 20 сентября 2023
Ответ дляHappy woman XXI
Тільки що прочитала,давно не писала. Там де задають питання,ж вкладка написати усім. Але нажаль зараз це тільки для тих,у кого преміум підписка. Раніше усі могли писати своїм підписникам
Happy woman XXI• 20 сентября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Зрозуміла, дякую, але це трохи не те. Якщо можна було саме всіх підписників задіяти...
В цьому прикладі можна написати лише тим, хто колись ставив питання по конкретному оголошенню, а це не є підписники!
автор Олена-e87f • 20 сентября 2023
Дякую Вам! Зараз спробую.
Татьяна@..• 20 сентября 2023
Ответ дляHappy woman XXI
Ні,саме підписникам, які підписані на ваше оголошення. Не на сторінку в цілому