Припиняють допомагати, виставляють рахунки, не передають озброєння начебто. Ще і посла викликали через слова Зеленського.
Чи з Дудою посварились, не розумію. Не надто слідкую за цим всім, але якось так і виглядає все це. Дуже дивно, враховуючи попередній досвід, адже Польща нам більш за всіх і ближче ..як так...
ksusha1155• 20 сентября 2023
Це перед виборами у них якийсь психоз. Думаю політичні ігри на публіку для своїх. Я нещодавно з Польщі (як турист), до українців ставлення чудове.
Ну поляки первые протянули руку помощи, в то время как другие только раскачивались и думали. По ходу они первые и «устали». А может выборы у них. А может планеты так стоят. Но ситуация очень неприятная. Надеюсь нашим политикам и дипломатам хватит мудрости всё разрулить 🙏🏼
Чашечка кофе• 20 сентября 2023
Вибори сталися і бажання ПіСу взяти більшість третій раз, аби не іти з кимось у коаліцію. Але вийшло якось не дуже. Але виборчі технології та їх бруд однакові у всіх країнах
Ответ дляАтланта
Також сподіваюсь.
Ответ дляkissaniya
Польшу устраивает слабая Украина с дармовой рабочей силой.
Слабая Украина в роли жертвы по ходу дела устраивала всех. И «друзей» и врагов.
Но когда выяснилось, что украинцы даже под обстрелами с заминированных полей собирают нехилый урожай высококачественной агропродукции и перебивают торговлю другим странам, сразу понеслась…
Ответ дляАтланта
Клас. І що нам робити коли всі проти нас..
Ответ дляАтланта
Погоджуюсь: ми вам допомагаємо, а ви робіть так, як нам зручно.
Чашечка кофе• 20 сентября 2023
Ответ дляhealer09648293
Нічого. Їх самих скоро попустить
Чашечка кофе• 20 сентября 2023
Ответ дляКокоСина
Так у Польщі всі працюють. Тут немає можливості не працювати і сидіти на виплатах. Чи вам аби пукнути в муку?
Тема про те що Польща не хоче зброю нам передавати
А коли вона нам її в останнє передавала?)
А може це хитрий хід аби ввести всіх в оману, а насправді щось сумісне готують таке що порве інтернет
Клементина• 20 сентября 2023
Рашенські ЗМІ там вже в екстазі, наперебой пишуть, як ми з Польщею посварились.
Тільки лінивий не процитував слова Дуди про потопельника.
А нашим політикам ще треба вчитись, не вміють вони в дипломатію... ((
Чашечка кофе• 20 сентября 2023
Ответ дляhealer09648293
Програють вибори і доведеться іти в коаліцію з ГП. Будуть між собою битися через тему попів, абортів та екстреної контрацепції
Ответ дляКлементина
Тю, я і не бачила що там дуда сказав
Ответ дляChegevara 555
Удалено администрацией...
От же зажало нас звісно...між двома сраками.
Chegevara 555• 20 сентября 2023
Насправді, полюбилася мені Польща, душевно наших приймали, соціалки тут немає як такої. Але сама підтримка так багато важила. Правда неприємно і образливо, що така дурня сталася..
Chegevara 555• 20 сентября 2023
Ответ дляhealer09648293
Та і не кажіть. Ще додамо про бульбашів і Угорщину з прицюцьканим орбаном. Сусіди, звісно…