Lawyer123• 20 сентября 2023
Мою петицію на сайті Президента України відхилили (відмовлено від публікації)
Посилаються (якщо коротко) на те, що згідно ст 106 Конституції, моє питання не відноситься до повноважень президента))) Тобто, до цього там усі неадекватні петиції відносилися до його повноважень?)))) Аж смішно
cherry2015• 20 сентября 2023
Ну так смотря что вы там публиковали. Переименование улицы в городе, например, конечно не относится
cherry2015• 20 сентября 2023
Ответ дляLawyer123
Петиція до Президента з проханням виступити з законодавчою ініціативною внести зміни до ряду нормативно-правових актів (там багато)
Посилайтесь на 93. Можливо в цьому птання
cherry2015• 20 сентября 2023
Ответ дляLawyer123
Так, послалася. На модераціі… Чекаю.
«В порядку законодавчої ініціативи , згідно статті 93 Конституції України , подати до Верховної Ради України законопроект про внесення змін до …»