Кудесница_с_пургеном• 21 сентября 2023

Куди можна вступити хлопцю,який дуже любить історію ?

Гарно вчитися.
Але,наприклад, математика не дуже (6 балів).
Це ще тільки 7 клас. Може все змінитися. Але просто цікавлять поради. Дякую
Тану на сонці• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
боже, как я мечтала поступить на археологию. мама не разрешила
зашла написать этот вариант, но автору надо понимать, что это не самое прибыльное направление по жизни.
Я также, но училась на ист.факе и наслаждалась курсом археологии всего год, но и практикой.

автор Кудесница_с_пургеном • 21 сентября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
ви без математики не вступите нікуди. бо завалите її. а чоловіку - на будь-який економічний факультет і т.д. треба математика. не втрачайте часу,а підтягуйте вже. алгебра і геометрія як пішла,так і капець. донька ,певно,піде в ін.яз. але вчимо метематику,бо вона є в переліку вступних.
Я не хочу його змушувати.
Так,чисто для вступу. А так хочу,щоб він пішов туди,куди хоче.
До речі, геометрія поки подобається
Дама_из_рекламы• 21 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я не хочу його змушувати.
До речі, геометрія поки подобається
просто як ви запустите матеріал,то в 9 класі буде дуже важко наздогнати. якби я не найняла репетитора,то не знаю що би було до 9 класу. 6 з математики це дуже мало і говорить що матеріал засвоєний дуже погано
Грибной_Дождик• 21 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ага, дипломат
Вступить на дипломата може й реально але не факт що зможе влаштуватись працювати без знайомств/родичів в даній сферi, тут ч з Вами згодна.
Зам. зав. Анонима• 21 сентября 2023
Знала таких двох зі школи. Стали адвокатами. Начебто щасливі. На юридичному треба дуже-дуже багато читати.
энциклопУдия• 21 сентября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Без знайомств на політології та міжнародних відносинах немає чого робити
Ой та прямо
Як що голова є з мозком то і можна