Залізна пані• 21 сентября 2023

Як можуть подобатися такі лосини?

І всі їх носять😤
Мамина корзиночка• 21 сентября 2023
Ну не такие, без складок
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ну не такие, без складок
Так це дорога фірма, саме між спортсменами вона популярна. І через одну в спортзалах.
НеВРотик• 21 сентября 2023
Кто все? Я одну видела в таких, но там ж... как накладная выглядела, может другие не налазили просто)
хутряна володарка• 21 сентября 2023
Мне нравится ношу в спорт зал , мне интересно а у кого я должна спрашивать что мне носить ?
Звездолётчица• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Если через одну, значит нравится людям. Вы удивлены, что кто-то имеет вкус отличный от вас?
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Я слідкую за сторінкою в інстаграм магазині і там постійно відмітки клієнтів з залів. Лосини коштують від 2500 до 3500.
Топтунша• 21 сентября 2023
А может они удобнее обычных. В зале главное удобство.
МамОмужа• 21 сентября 2023
Ну в спортзал еще норм, но куча таких по улицам гуляет. Реально фу
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляТоптунша
Може, бо іншого пояснення цій красі немає🫠
Мамина корзиночка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Любые рибоки и адидасы так стоят🤣
Нашли дорогие😀
Бритоножка• 21 сентября 2023
Ответ дляМамОмужа
фу?))
у мужчины своего спросите фу ему или не фу
Самоучка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Не заздріть чужим фігурам.
Сільський ансамбль• 21 сентября 2023
Не всі носять)) я взагалі не великий фанат лосинів, а такий крій взагалі не дуже подобається. Але ж то я, а комусь іншому подобається, що тут поганого, хай люди носять
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Та тут мова не про те, що хочете те і носите. Жодної жопи не бачила, щоб її красили такі лосини.
Весела моль• 21 сентября 2023
Мне нравятся на красивой фигуре👍 у каждого свой вкус, хотите ваш гардероб разберём?
Самоучка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Свою покажіть, чи вашу хоч якісь красять)
Бритоножка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
некрасиво на большой бесформенной жопе или маленькой недожопке
на спортивных попах они шикарно смотрятся
Рання пташка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
І шо? Якщо вам щось не подобаеться, тримайте це при собі)
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
Не заздріть чужим фігурам.
Я не заздрю) В мене самої гарна фігура. Тут мова про лосини, а не фігури.
Самоучка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Показуйте
Бритоножка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
ага)) еще жодного разу тут такого не было, чтоб другая советчица от души похвалила красивую жопу кого-то
все не такие))
все булок ваших не достойны :)
Шопингмонстр• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Якось одного не чудового дня на виробництві трапився брак. Технолог почухав потилицю, подивився сумно на гору лосин і вирішив, що стільки з зарплатні не виплатить. Так почалась історія жоповлазних лосин з гузкою.
Из Кукуева я• 21 сентября 2023
В зал не ходжу, моду носити спортивну форму по місту не розумію. Красивих поп в таких лосинах дуже мало
Бритоножка• 21 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
леоперд и рубчик)))
МамОмужа• 21 сентября 2023
Ответ дляБритоножка
фу?))
Ему и обычные лосины не нравятся) Но то такое
у единиц попы красиво смотрятся. таких лосинах/ В Основном либо плоские с полоской в междупопии, либо наоборот толстые
Рання пташка• 21 сентября 2023
Ответ дляБритоножка
все не такие))
все булок ваших не достойны :)
У автора найкраща)))
Цибулька зла• 21 сентября 2023
А вам що? Зазвичай в таких лосинах красиві попи - любо глянути!
автор Залізна пані • 21 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
Я б показала, але тут вже всі налаштовані агресивно.
хутряна володарка• 21 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Не красиво на не спортивной , а если спортивная и не висячая то очень красиво
Крим мій• 21 сентября 2023
Ответ дляБритоножка
фу?))
Завжди про таких думала - жіночка в пошуку. І ви це мені підтвердили👍