Вилосипедниця• 22 ноября в 22:27
Кто что интересного купил? Хвастайтесь
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:32
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Шапку купила, не подобається, за 450грн.
Показывайте
220В• 22 ноября в 22:33
Яблука смачні , 15 кг по 35 грн, 20 кг солі для посудомийки по 67 грн/кг, підставку для квітів на сінсеї, ризикнула типу угг доньці
Карусель-весель• 22 ноября в 22:33
Ответ дляВсех в сад
Лампочку светодиодную в туалет с сенсором.
И мне нада. Где?
ЦібаФу• 22 ноября в 22:34
Ответ дляВилосипедниця
Вообще
2 года назад - авто, год назад - диваны, неделю назад - стол и консоль, сегодня - карахийо
Брюльтик• 22 ноября в 22:37
Ответ дляБринзолетта
Самая прикольная моя покупка осени это меховый шарф
Ой! Вы прям как Людмила Прокофьевна из служебного романа
Я такая - жду трамвая• 22 ноября в 22:37
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:38
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це я дальтонік, чи магазин найо?!
Темна пудра колір.
Нет, искажение экрана)
220В• 22 ноября в 22:38
Ответ дляБрюльтик
А мені чомусь Шапокляк згадалася))) Але, мабуть, зараз це модно
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:39
Ответ дляБринзолетта
Я видела такое с шкурок песца, беленькое, милота
Бринзолетта• 22 ноября в 22:39
Ответ для220В
Не останавливайтесь🍿
Ноунэйм• 22 ноября в 22:40
Вкусную селедку, но есть буду завтра, чтоб не опухнуть ночью) Держусь, короче.
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:41
Ответ дляНоунэйм
Тю, я как то стружки кальмара наелась ...7 пачечек..ходила как залепок опухшая🤣
220В• 22 ноября в 22:42
Ответ дляНоунэйм
Що за оселедці? Я б їх їла щодня, поділіться, будь ласка, де ви брали і яку
Страхованная• 22 ноября в 22:45
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:45
Ответ дляСтрахованная
Купила фен, консультанти так його розрекламували. Тепер думаю може повернути
Вроде хороший
Страхованная• 22 ноября в 22:47
Ответ дляВилосипедниця
Вроде хороший
Так, була ще додаткова знижка на нього. Я все таки хотіла б з насадками. Схожу в сервіс, подивлюся яка ціна на них. Потім прийму рішення
Вилосипедниця
• 22 ноября в 22:47
Ответ дляСтрахованная
Зачем в сервис?)
Муркошечка• 22 ноября в 22:47
Догляд за обличчям , ялинку на стіл, ще один аерогріль, прикраси на ялинку, робот пилосос ( чоловік, я б таку дурню не купила, але воно вже приїхало ) кросівки hoka дітям , теромоболи від the north face мені і дітям , рушники новорічні , наче все
Страхованная• 22 ноября в 22:47
Ответ дляВилосипедниця
Зачем в сервис?)
Консультант сказав, що там насадки можна купить