Кацапы ночью опять включили сирену.
prosto_aisha• 21 сентября 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Прокинулася о 6 від бахкання, Київ
olgabaluta• 21 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Что бы вы хотели пожелать крымчанам?
Мне пофиг на крымчан.
olgabaluta• 21 сентября 2023
Ответ дляprosto_aisha
Прокинулася о 6 від бахкання, Київ
Вот именно! О себе нужно думать, а автор нам упорно пытается отвлечь какой-то Крымской фигней.
olgabaluta• 21 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Девочки писали.что да.Спали.И я всегда сплю,а у вы страдаете бессоницей?
Ты спишь, потому что, ты не в Украине сидишь!
olgabaluta• 21 сентября 2023
Ответ дляannac
Так не читайте. А мне нравится так отвлекаться
От чего отвлекаться? От собственной жизни?
krasotalisa• 21 сентября 2023
Ответ дляprosto_aisha
Прокинулася о 6 від бахкання, Київ
ви знаєте кому ви відповідаєте? olgabaluta - це всім відома кацапка, яка типу українка. Вона зловтішається так, питаннями чи спав Київ. Київ та вся Україна будуть спокійно спати і жити, а ось руськіє мразі сон втратять!
Ответ дляkrasotalisa
Последние нарративы латентной кацапни: мне пофиг, что там у них, мы не же спим..и типа не связывает никак эти события.
Ответ дляkrasotalisa
Ого! Вот этого я не знала! Спасибо ❤️
krasotalisa• 21 сентября 2023
Ответ дляLike-995b
ну звісно, вони завжди в цих темах, типу нам нічого радіті, коли по Криму б´ємо, бо це в методічках)) і так зв´язку нема ніякого))
Мене зараз більше бентежить оця інформація, а не Крим
Спікер палати представників Кевін Маккарті відмовив президенту України Володимиру Зеленському у виступі в Конгресі
’Зеленський обраний до Конгресу? Він наш президент? Я не думаю, що я маю бути відданий будь-чому. У мене є питання щодо того, де звітність про гроші, які ми вже витратили? Який план перемоги? Я думаю, це те, що американська громадськість хоче знати.
Те, що зробила Росія, вторгшись, це неправильно, ці звірства, ми хочемо переконатися, що це закінчиться. Але я також завжди казав із самого початку, незалежно від того, про яке питання йдеться, я хочу відповідальності за усе, на що наші працьовиті платники податків витрачають свої гроші’, - заявив Маккарті американським журналістам у Конгресі.
Зеленський зустрінеться з лідерами Палати представників, а потім із сенаторами в Старій залі Сенату, що є рідкісним привілеєм для світових лідерів. Весь Сенат буде там, щоб привітати його.