вАлнуюся сильнА• 21 сентября 2023
Заболеваю :(
Тело ломит, хвост отваливается. Завтра рабочий день и долгожданный отпуск, а у меня состояние, что по мне катком проехали, голова болит, горло першит, тело ломит. Как не разболется, что принять, чтоб в понедельник быть огурцом. Планов в отпуске громадье, билеты в Карпаты куплены, горы ждут. Аааааа.
Стрекоза любви• 21 сентября 2023
Мрію, що колись винайдуть таку таблетку, яка буде лікувати простудні/вірусні захворювання за один день. Ех…Одужуйте
вАлнуюся сильнА
• 21 сентября 2023
Ответ дляНервогенератор
Приходите на Советчицу) я тоже тут болею уже несколько дней
Я и так тут, но хочу быть здоровой :) выздоравливайте!
Нервогенератор• 21 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Спасибо)
вАлнуюся сильнА
• 21 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую !
Наполеон Бонапарт• 21 сентября 2023
Такі ліки вже давно є називаються ремантадин . Але пити потрібно 5 днів , як в інструкції написано. Алкоголь не можна . Симптоми хвороби відключаються.
Царевна в уггах• 21 сентября 2023
Колись мені допогав 50 гр рому, гарячий душ і пропотіти, все зранку огірок😁. Зараз організ підкошено тим ковідом і все таке не бере(. До речі грип чи що зараз дуже швидко розвивається. С
Астановитесь• 21 сентября 2023
Мені допомагає віт с1000+ цинк + віт д2000. Але така ударна доза тільки в перший день при перших ознаках. І багато рідини, літрів 4 води і чаю.
І нос промити, не запшикати, а саме промити з чайничка такого.