Наполеон Бонапарт• Изменено 2 часа назад
Расскажу прикол за беженцев из Украины
Значит едут к родственникам, которые якобы сдают им жилье ( те получают за это деньги) те оформляют выплаты на себя, ездят туда раз в 2-3 месяца, потом оформляются на языковые курсы и живут лучше чем со своими зп в 8-15 тысяч гривен. Особенно касается людей пенсионного и предпенсионного возраста, которые вынуждены работать из-за недостатка денег. люди живут лучше, чем до войны
это пишу из нескольких реальных примеров. как они не боятся потерять статус беженца с такими разъездами - не знаю, как-то удается
забиякина• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Бельгія, Нідерланди, Ірландія, Франція, Австрія, Данія, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Фінляндія
А де в Бельгії житло роздають піду і собі візьму , а то платимо самі аренду дуже дорого
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляБолтушка Му
До приймаючої країни. Моя позиція досі залишається такою, що раз ти сидиш по декілька місяців в Україні, не дуже той захист і потрібний
Давайте начнем с начала. То что описала автор - это выдумки. Теперь по справедливости: люди разные, сами принимают решения, и сами несут за них ответственность. И какое вам дело до этого совершенно непонятно.
Болтушка Му• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Ніяке. Я просто висловила свою думку, можна ж?
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
За беженцев? Вместо них прикол расскажете?
Малограмотные троли часто тут мелькают
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Є хто влаштувався дуже погано, але повертатися в Україну нікуди і люди бояться, що інші країни будуть відмовляти у захисті після Франції. Основна проблема - житло. Людей просто поставили перед фактом, що мають виїхати з тимчасового. В нікуди. А зняти житло без постійного контракту неможливо. Щоб ви розуміли фінансовий стан: для деяких біженців обов´язковий збір у 100 євро за продовження виду на проживання (його треба платити кожні 6 місяців) став колосальною проблемою. Оскільки їх ’пасобія’ не вистачає, для них 100 євро непосильна сума. У Франції нема такої підтримки українців як у Німеччині, непрацюючим тут непереливки. Так що влаштувалися всі по-різному.
Рекордна міграція до ЄС: Франція приймає біженців з України, Конго та Афганістану порівну
У 2025 році кількість іммігрантів в Євросоюзі досягла рекордних 64,2 млн осіб, а Україна увійшла до трійки провідних країн-заявників на притулок у Франції — разом з Демократичною Республікою Конго та Афганістаном. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Reuters за даними звіту Центру досліджень та аналізу міграції при незалежному інституті RFBerlin.
Франція: жодна країна не домінує
Особливістю Франції серед великих країн-приймачів є надзвичайно рівномірний розподіл між заявниками: Україна, ДР Конго та Афганістан – кожна приблизно по 10% від загальної кількості звернень. Це разюче відрізняє країну від сусідів по ЄС.
У Німеччині понад 40% заяв припадає на громадян Афганістану та Сирії, ще 11% – на турків. В Іспанії майже монопольно домінують венесуельці – близько 60%. В Італії лідирують громадяни Бангладешу з 22-відсотковою часткою.
Франція: жодна країна не домінує
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
В даному випадку ви пишете суцільну брехню. Або людина не на виплатах, або вона не може вільно їздити.
Почему не может? Джобцентр же не на цепи людей держит. Люди нарушают правила и выезжают без разрешения джоба.
Только вчера видела в местной группе сообщение:кто едет в пятницу-субботу из Харькова в (наш город), нужно взять человека, которому в понедельник срочно нужно в джобцентр))) видимо, пришло письмо приглашение.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Ее не душит жаба, она зарабатывает на таких темах деньги. Абсолютно банально зарабатывает. Вот создала тему, разогнала, если вышло, и потом внесла ссылку в табличку. Внесла показатели: сколько сообщений в теме, сколько просмотров. Вы обращали внимания, что у каждой темы есть количество просмотров? А если тему потом по каким-нибудь соцсетям прогнала, то еще и это зафиксировала - это уже другие охваты. И так каждый день. Вы думаете всю массу этих тем каждый день разные люди пишут? Это один и тот же человек зарабатывает. Она прокачала какое-то количество аккаунтов, и по очереди их использует.
Та ясно, що матрьоха.
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Вы реально считаете что на этот форум будут тратить деньги? Здесь человек 100 максимум, обычно до 30
Уже помоему и манька не пишет
Ну одна очень трудолюбивая пишет же. Вы вправду считаете, что миллион всех этим тем она пишет из любви к искусству? Нееет, это проф. деятельность. А теперь представьте сколько таких бойцов невидимого фронта трудится по всевозможным форумам и соцсетям.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ длязабиякина
То ви ж свою історію з самого початку розкажіть.
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляСиликоночка
Ну ок, потом успевают или не успевают и выгребают или не выгребают. Какое до этого дело какой-то рандомной советчице? Вот вы, к примеру, кипите гневом из-за того что увидели это сообщение в группе?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Какие миллион? Здесь ответов уже максимум до 10 страниц. Соцсети да. А здесь смысл оплачивать?
Просто автор реальность написала и надо очень сильно сместить акцент
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Эта тоже на зарплате?
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Миллион разных тем от вас) Второй акк запустили, автор?) Я ждала что вы точно обозначитесь.
забиякина• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
З якого початку? Що конкретно вас цікавить, я прийомні родини вже не застала, тому починали все самі за свої кошти
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Мне вообще пофиг)
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Эта тоже на зарплате?
вы понимаете что комментируете мое сообщение?)
ФсеСама• 59 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Франція: жодна країна не домінує
Людина, яка писала це, не розуміє що передруковувала з французької)
Яка ’,рекордна міграція ’ до Франції з України?
за 4,5 роки всього 64 тисяч українців, в чому рекорд? Менше хіба Монако з Ліхтенштейном прийняли)
У Франції ’рекорд’ з українців, які не можуть вижити на тимчасовому захисті і подалися на азіль. У Німеччині таких менше, якщо вірити вашій статті. Знаєте чому? Бо допомога дозволяє жити на ТЗ. У Франції ні, тому люди часто стають перед вибором : або повернення в Україну, або азіль. Ось про що ваша стаття...
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
У вас маничка. Медленно положите телефон на пол и отойдите на безопасное расстояние
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляСиликоночка
Мне вообще пофиг)
Именно) И мне :) А какой-то рандомной советчице почему-то - нет.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Ага. А вы понимаете что коментируют ваш ответ?
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
За бельгію вам правду написали, там українці ще два роки тому отримували листи, щоб шукали житло.
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Францію викреслюйте)
Дивно. У колеги тітка з прикордоння виїхала у Францію до батьків своєї невістки з тим розрахунком., що їм будуть оплачувати/компенсувати її проживання , подали документи зараз в процесі очікування.
Анонім-ка• 59 минут назад
Ответ дляФсеСама
Потому что немцы не дают азюль украинцам. Я не защищаю позицию Борсифенки, но все-таки: Германия не дает беженство украинцам.
Басноплетка• 59 минут назад
Ответ дляФсеСама
Нашей звезде под прикрытием все лучше знать)
И про Испанию, и Францию))
Анонім-ка• 59 минут назад
Ответ дляБасноплетка
Я просто хорошо вижу вашу писанину.
Борисфенка• 57 минут назад
Ответ дляФсеСама
В Німеччині азюль українцям не дають взагалі, нікому, тому справа зовсім не у розмірі допомоги, це просто неможливо. Дають Дульдинг - це відтермінована депортація для тих, кому не дали 24-й параграф. По грошах однаково.
Багато знайомих поїхали саме у Францію і ніхто особливо не стогне.
А на Советчиці суцільний плач чомусь.
ФсеСама• 57 минут назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Ключове: вона їхала до родичів/знайомих, не в нікуди. Запитайте її чи прийняла б її префектура без житла у родичів )
Компенсації вартості житла для власника тут нема. Їй будуть виплачувати допомогу 400+ євро на місяць, якщо вона сама. І все)
Борисфенка• 56 минут назад
Ответ длязабиякина
Квартиру зняли без прописки?
Басноплетка• 55 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Я просто хорошо вижу вашу писанину.
Это хорошо. Значить зрение хорошее
Но от телефона вам лучше отойти)
Анонім-ка• 55 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А на Советчиці суцільний плач чомусь.
Вы так говорите как будто тот Дульдинг так запросто дают. Если отказали в параграфе, то это супер-счастье и удача, если дадут Дульдинг. Почти всем отказывают. У вас вечно какие-то кисельные реки, молочные берега.