Распутница• 21 сентября 2023
Парфюм HOUSE OF SILLAGE в кого такий?
Дівчата, доброго вечора!)) хто знайомий з брендом чи користується такими аромати, поділіться, будь ласка, які саме вам припали до душі? З чого починати знайомство?☺️
Распутница
• 21 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Это те что под две штуки баксов? Нашли где спрашивать😂
Ні, вони здається в районі 13-14000грн
СпайдерВумен• 21 сентября 2023
Ответ дляРаспутница
Ні, вони здається в районі 13-14000грн
Я чомусь їх ніде не можу знайти,немає в наявності,але на польському сайті пише що якісь там новорічні,або з буквами і стразами коштують 6-7 тисяч злотих
СпайдерВумен• 21 сентября 2023
Ответ дляHolly White
Где вы на них такие цены нашли..
Серия Гарри поттера у меня была, не стойкие
Мне в поиске находит только польский сайт где они 6-7тыс злотых.
Распутница
• 21 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
То напевно лімітки якісь, а взагалі в них же флакони з золотом 18К і з каміннями Сваровських))
Распутница
• 21 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
На офіційному сайті дивіться, там і знижки є…
Червона рута• 22 сентября 2023
В мене є holiday і всі набори можливих пробніків, але на мені взагалі не тримаються😞
Чоловіку подарувала Бетмена, так його аромат стійкий і на ньому гарно звучить... чи то я така, чи то парфуми жіночі такі, незнаю.
Распутница
• 22 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Ого…я надіялась, що навпаки стійкі будуть😨