Застряла• 21 сентября 2023
Порадьте аромат на осінь
Люблю не гучні аромати,цитрусові,деревні
З улюблених:
Escentric Molecules 01,02
Juliette Superdose
З улюблених:
Escentric Molecules 01,02
Juliette Superdose
Невидимка• 21 сентября 2023
Шанель попробуйте из Шансов
Ещё мадмуазель нравится, там красивые цитрусы, но парфюм громкий
Застряла
• 21 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Шанель попробуйте из Шансов
Маю Coco Noir але мені він на холод підходить, мадемуазель так надто дзвінкий
Закуйовджена життям• 21 сентября 2023
Ответ дляФизрукая
Байредо , бал , и призрак пустыни
Бал Африки еще попробуй найти. Подлинный. Они как-то в один момент пропали. Я летом искала. Интересно есть сейчас в продаже или нет.
Пургену мне• 22 сентября 2023
Ответ дляD A M I A N I
Kilian Angel Share, дуже такий затишний, теплий, компліментарний.
О, в сусідній темі я похвалилася клоном від Зари на цей аромат, який же він смачний, затишний і разом з тим святковий, покажу