ОхиИВздохи• 21 сентября 2023
Річниця з величезним скандалом
Не знаю чим все це закінчиться, але так ми ще не "святкували".
Сьогодні 15 років шлюбу. Я купила в подарунок масаж для двох, він відремонтував моє авто. Але напередодні він образився на мене за те, що я відсовила йому в сексі. Була дико втомлена, а йому кожного дня подавайте. Не спілкувався і на наступний день, хоча я телефонувала. Мене дістав цей дитячий садок і я його взагалі заблокувала. Вже сьогодні ( в річницю) він надумав зі мною спілкуватися, але зв´язку немає. Пише повідомлення у вайбер " дякую за свято". Це виходить, що я йому свято ще й мала підготувати... Приїхав з роботи, я вдала, що сплю. Він псіханів, гримнув дверима і кудись поїхав. Це часто він так робить, як тільки сварка. Я взяла в цей раз і собі поїхала кататися по місту. Вдома мене не було години 2. Коли приїхала, він вже був вдома і у вазі величезний букет троянд. Виходить за ними їздив. Але злий, бо я трубку не брала. Взяв ті квіти і викинув на вулицю. І знову поїхав. Людині вже 40, а клепки немає. Цей дитячий садок за 15 років мене так втомив...От мені завтра в 5 годин прокидатися, а у мене сна немає. Ну чому просто не взяти і почати жити спокійно? Для чого цей екшн?
Дивне створіння• 22 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Ну оргазм щоразу - це круто)
Це ви така умнічка чи справа в чоловіку?
ПоЗиТиВнАя• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Ну оргазм щоразу - це круто)
Ну в процесі я завожусь звісно, зверху я швидко отримую оргазм
Просто я думала може він після 40 буде менш активним, ага блін
В нас стосунки гарні, і враховуючи його темперамент не хочу щоб на ліво дивився
Ось і приходиться коли не хочу
Мені раз на тиждень ідеально
Ось і приходиться коли не хочу
Мені раз на тиждень ідеально
Люблю порядок• 22 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Вот это я понимаю... у нас за 15 лет брака, секс в лучшем случае 1-5 раз в месяц и ниразу мне не подарили огромный букет роз!
главное, чтобы вам психи такие не дарили..
Дивне створіння• 22 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ось і приходиться коли не хочу
Мені раз на тиждень ідеально
Ось і приходиться коли не хочу
Мені раз на тиждень ідеально
В мене зверху ніяк не виходить. Ви вверх-вниз чи скользите? Навчіть))
Последний вагон• 22 сентября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
З само початку (
Для чого йому жити без екшна. як Ви говорите, якщо він вже 15 років живе в екшні. Його влаштовує, ви мовчите, значить, теж влаштовує
ИзЮмрудная• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Тут шо філіал дрочильні відкрився? Ага, зараз вам розпишуть порно-сторі з рухами, ждіть
Дивне створіння• 22 сентября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Та я просто запитала 🙄
Автор не відповідає, то хоч щось корисне думала дізнаюся
Кишмишная Мая• 22 сентября 2023
Так вы оба прикукушеные, один псих, другая манипулятор.Не отвечаеть на тел.звонки психологические манипуляции
БезВзяток• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Дзвоніть чоловіку, пропонуйте миритись. Сідайте і говоріть, шампанське відкрийте. Він же зробив перший крок
зачем? может, мужик нормальную найдет. автор ведет себя еще хуже
Шаманю второпях• 22 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Одна я тут наверно за 16 лет брака ни разу не отмечала годовщину свадьбы?? Да еще и чтобы подарки дарить.. Я не в теме блин)
Нет не одна, есть такие как мы, которые ещё и саму свадьбу не отмечали😆
как тебе такое илон маск• 22 сентября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
У мене, в день річниці, виникло тільки бажання розвестися.
Вам прросто нужно сесть и обговорить все свои претензии и услышать его
Рассказница• 22 сентября 2023
Коли я тут читаю такі теми, то думаю які ви жінки щасливі, т.я. ви з чоловіком разом в цей час. Мій вже півтора року на передовій і ні кінця ні краю цьому.
Десь так, але...• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Та я просто запитала 🙄
Надо скользить,прижиматься,не вверх вниз.а именно прижимать лобок
ТрамвайGirl• 22 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Така ж…
Згодна була б і щоб губи дув, аби був поруч
Вже друга річниця -букет троянд, куплений за його проханням дочкою, і повідомлення з вітанням(
буреЛОМКА• 22 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Мы тоже не отмечаем.
Иногда можем тортик купить и дома съесть. Но это не мешает отличным отношениям. Просто мы обое ровно относимся к праздникам. Празднуем только ДР детей.
В этом году 20 лет через месяц. Может суши закажем.
Пригаю-цибаю• 22 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
секс 1 раз в месяц? жесть
зачем так жить
буреЛОМКА• 22 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Я уже вирвшила одним разом.
Лишила на тиждень з дитиною, а сама відпочивала після роботи. Таку собі ’Хату на тата’ влаштувала. При чому з роботою, садочком, готуванням, прибиранням, гулянням, прасуванням і т.д.
А ввечері приставати почала. Ото реакція була!...)
Потім обережно залицявся, щоб зрозуміти втомлена я чи ні. І допомагав по дому, щоб не так втомлювалась і хотілось)))
БлинчикБезСметанки• 22 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Мы тоже не отмечаем.
І в нас майже за місяць 20 років)
Попихтю та й годі• 22 сентября 2023
У нас была годовщина 14 числа ,1 год,но моему 45
И тоже через 2 дня букет выкинул
АдеКВАтная• 22 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Удалено администрацией...
Після прєдставляю кома, в кінці речення крапка.
ПоЗиТиВнАя• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Та я просто запитала 🙄
Просто пригати не потрібно, рухатись вперед назад під наклоним
Ло Шарик• 22 сентября 2023
Миріться вже, секс після скандалу особливо класний
. Правда, якщо любиш... і щодня секс нормально і то навіть запорука щасливого шлюбу. Не треба себе так упахувати роботою, що секс на останньому місці. Якщо що у 23 роки тільки офіційного шлюбу, дітей маю, помічниць - ні. Радуйте одне одного і радійте одне одному, а не дуйте губки.