ОхиИВздохи• 21 сентября 2023
Річниця з величезним скандалом
Не знаю чим все це закінчиться, але так ми ще не "святкували".
Сьогодні 15 років шлюбу. Я купила в подарунок масаж для двох, він відремонтував моє авто. Але напередодні він образився на мене за те, що я відсовила йому в сексі. Була дико втомлена, а йому кожного дня подавайте. Не спілкувався і на наступний день, хоча я телефонувала. Мене дістав цей дитячий садок і я його взагалі заблокувала. Вже сьогодні ( в річницю) він надумав зі мною спілкуватися, але зв´язку немає. Пише повідомлення у вайбер " дякую за свято". Це виходить, що я йому свято ще й мала підготувати... Приїхав з роботи, я вдала, що сплю. Він псіханів, гримнув дверима і кудись поїхав. Це часто він так робить, як тільки сварка. Я взяла в цей раз і собі поїхала кататися по місту. Вдома мене не було години 2. Коли приїхала, він вже був вдома і у вазі величезний букет троянд. Виходить за ними їздив. Але злий, бо я трубку не брала. Взяв ті квіти і викинув на вулицю. І знову поїхав. Людині вже 40, а клепки немає. Цей дитячий садок за 15 років мене так втомив...От мені завтра в 5 годин прокидатися, а у мене сна немає. Ну чому просто не взяти і почати жити спокійно? Для чого цей екшн?
MacOS-ница• 22 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
главное, чтобы вам психи такие не дарили..
там 2 психа: один блокирует. второй сбегает. детский сад.
Леопардові панчохи• 22 сентября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене позавчора було двадцятиріччя. Взагалі ніхто і не згадав
Так а вы чего не напомнили?сидели выжидали? У многих мужчин с датами не важно, они тупо забывают. Я заранее всегда говорю: у нас годовщина такого-то числа,как будем отмечать, какие планы?
Розвідка Маші• 22 сентября 2023
Ответ дляTaFo
я манипуляции не терплю ни от кого. пресекаю дестко с первого раза. второго не жду никонда. я бы не смогла жить с таким дурачком. для меня важен комфорт и душевное равновесие. дома мне дрлжно быть хорошо. что бы ни было вокруг- дома должно быть надежно. спокойно.
Похоже вы не замужем))
Ксерокопия ночи• 22 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Ви розмовляти не пробували? Ви не краще себе поводиться ніж він. Шлюб і хороші стосунки в сім´ї це- компроміс, а бажання за будь яку ціну доводити, що ти прав і ти зверху.
Когда им разговаривать? Пришли с работы, поужинали - и давай трахаться.
Танцепесенная• 22 сентября 2023
Погоду в домі робить саме дружина.
17 років шлюбу + 4 роки зустрічань.
Перші роки сімейного життя теж були достатньо жаркими, я достатньо запальна і горда (і їжу виливала в раковину, і трубку не брала чи блокувала, було різне), його це звісно теж ще більше задівало, чим розпалювався ще більший вогонь. Років через 3 зрозуміла, що треба засовувати свій егоїзм подалі, адже не така велика і проблема, а роздуваємо так, що до розлучення доходить, і від цього страждає саме головне дитина, бо росте в нездоровій обстановці.
В нас всі свята святкуються далеко не завжди пиром, а просто тихим і скромним, але душевним вечером.
Тиждень тому було річниця, МакДональдз, букет квітів і ми щасливі)
Діти впитують цю енергую сімейності, створюйте її самі.
Свою запальність прибрала, в недорозумінні проговорила, що не влаштовує і все. Все, що стосується побуту, кожен виконує своє не зважаючи, якщо зранку відбулась перепалка, до вечора обидва відійшли і спокійно вечеряємо з дитиною, кожен розповідає якісь новини за свій день.
Я просто загадую своє дитинство, коли батьки весь час сварились/бились/дуже рідко були сімейні вечері, коли так щось сиділи обговорювали, мені було страшно і соромно запросити подружку, бо ти не знав що буде через 5хв, так було все моє дитинство, тому я як ніхто знаю з погляду дитини, як це ТАК жити.
Тому приклала максимум зусиль, щоб в моїй сім’ї був спокій, затишок і комфорт, хотілось повертатись додому, маленькі традиції.
І кожен раз радію, коли приходять подружки до доньки, вони спокійно тусять і дитина не переживає, що їй зараз стане соромно.......
Починайте з себе.
17 років шлюбу + 4 роки зустрічань.
Починайте з себе.
Танцепесенная• 22 сентября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Похоже вы не замужем))
або тиран, а чоловік тютя
Алгонавт• 22 сентября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Вы троллите? 15 лет вместе а он просит каждый день, а та не дает ?????
🤥🤫
Чесно я б краще застрелилася 15 років щодня трахатися.
все по ГОСТу!• 22 сентября 2023
Вы за столько времени мужа не выучили?На спине проще полежать,чем кино три дня крутить.И когда с потенцией у чела порядок,ему белье,минеты и другое,пофиг.
Затишне кубло• 22 сентября 2023
’Заблокувала, вдала що сплю’))) У вас золотий чоловік що вас терпить і ще квіточки приносить. Артистка йО!
Твердая валюта• 22 сентября 2023
Я за вас в этой ситуации. Из-за глупых мужских манипуляций и обид доходишь до состояния, что развод или «дальше вместе» уже безразличны и эмоций не вызывают.
У моего мужа тоже со временем, как раз под 40, открылась странная черта: делать, как он считает, поступки и ждать секс в ответ. Но, блин, я тоже не девочка, букетом цветов если у меня что-то болит, есть планы, меня не взять. Разговаривать бесполезно, потому что идет в ход аргумент, что вот другие бабы все делают и т.п.
Играть роль для окружающих, что все хорошо, это путь к неврозу. Не советую.
Видящие_помогите• 22 сентября 2023
Мы 10 летнюю годовщину отмечали в стиле похорон и поминок. В то время мы были еще не разведены, но уже не жили вместе. Бывшие свидетели захотели праздника, как всегда, по традиции. Ну, что помянули.
Самохвалова• 22 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Після прєдставляю кома, в кінці речення крапка.
’представляю’- в кавычках, после него- тере.
АдеКВАтная• 22 сентября 2023
Ответ дляСамохвалова
Забагато честі 💩 мові.
Самохвалова• 22 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Забагато честі 💩 мові.
Ну, вы же про правописание? Так вперед! Абы кому-то замечание сделать? Ну-ну. С себя начните.
Майор Медуза• 22 сентября 2023
Автор, не придумывайте трагедию.
Изначально с таким связались и живёте в этом 15 лет.
Вы два сапога пара, вы сама кайфует от этих драм и качелей, не жалуетесь
АдеКВАтная• 22 сентября 2023
Ответ дляСамохвалова
О правопаніі
АдеКВАтная• 22 сентября 2023
Ответ дляСамохвалова
Тіре
Смішно щось.
Ноунэйм• 22 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Там в 18 и 19 посте подружки подъехали по🤥
🤣
Прям, не советчица, а ярмарка осеменителей и осеменительниц, которые живут в Штатах и занимаются скупкой бриллиантов , каратностью от 10) ну и пихаются по 30р в день, ес-но, зато в соседних темах сознание теряют от пироженки за 200 грн
🤣
А что за пироженка?
Ноунэйм• 22 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Как пресекаете? У меня не особо получается, постоянно обижается по пару дней и не разговаривает
Ноунэйм• 22 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Ещё раки это капец
У моей подружки рак, тоже из серии, сам придумал - сам обиделся)
Кіма кепка• 22 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Вот это я понимаю... у нас за 15 лет брака, секс в лучшем случае 1-5 раз в месяц и ниразу мне не подарили огромный букет роз!
Ви свого щастя ще не усвідомили. Мені тих букетів не треба, я за спокій у стосунках. Сама ледь вилізла із стосунків таких, як у автора, коли секс був на першому місці. Навіть не уявляю як це так 15 років і щодня секс.
Да Щас же• 22 сентября 2023
Вы вообще друг с другом разговариваете?
Два великовозрастных ребенка обижульки
Дивне створіння• 22 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
Автор, он рыбы? Они обычно такие обидчивые)
Плюсую, в мене рибка.
Вперта обіжулька
Ноунэйм• 22 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Плюсую, в мене рибка.
Вперта обіжулька
А у меня рыба-пила, пилит меня по любому поводу. Не знаю, как это поменять и возможно ли