Бяки-козяки• 22 сентября 2023

Мене критикують, що я сплю з малюком. ГВ

А мені так зручно
Я хрч висипаюсь, бігати вчтавати для мене це як переривати сон свій
А він їсть кожні 2-3 години
Боневтікла• 22 сентября 2023
Та хай критикують. Яка їм різниця?

КаваЗМолоком• 22 сентября 2023
приспать можно..у нас так соседка малыша задушила во сне нечаянно( А так спите,как хотите
Пищалка• 22 сентября 2023
Якщо вам так зручно. Нікого не слухайте.
Меломанка Маланка• 22 сентября 2023
Хто критикує? І навіщо ви їм про це розповідаєте?
Ви мати, робіть як вам зручно.
Заздрість то погано• 22 сентября 2023
А навіщо розповідвєте? Перестаньте виправдовуватись і робіть як Вам зручно.
автор Бяки-козяки • 22 сентября 2023
Просто цікаво, чи я одна така?
автор Бяки-козяки • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Свекруха в нас жила місяць то наслухалась, як треба
Меломанка Маланка• 22 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Она была 150 кг веса и под препаратами, алкоголь, наркотики, переутомление?

Обычно мама чутко ощущает границы.
И да, совместный сон рекомендует большинство современных специалистов.

99% случаев удушения происходит не ’нечаянно’, но об этом не говорят.
Пищалка• 22 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Я не спала з дитиною, взагалі не чула як він плаче, від втоми вирубалась, сама боялася спати з сином. І мені забороняли, щоб не придушити. Але тут про таке не пишуть, або починають типу як таке можливо?!

Боневтікла• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Просто цікаво, чи я одна така?
Ні, не одна.
Добрий ранок
Заздрість то погано• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ну так вже ж поїхала?
автор Бяки-козяки • 22 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Ні, не одна.
Добрий ранок
Ой яке маля)) скільки вам?
КаваЗМолоком• 22 сентября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка

Обычно мама чутко ощущает границы.

нет,худенькая обычная женщина,студентка.Переутомление у всех.Что там крохе надо-кормила и уснула в процессе.носик закрыла. так жалко на нее смотреть было,мы родили почти в одно время.До сих пор ее лицо помню
Домашня Зюзя• 22 сентября 2023
Не слухайте нікого! Найголовніше задоволена і невтомлена мама.
В мене 3 дитини. Зі старшою от так бігала кожні 2 години, ходила невиспана і мучилася, бо наслухалася, що не можна разом спати. З іншими двома дітьми спала разом. Набагато краще і легше, не було такої втоми і висипалася краще. Зараз молодшому 1,5 роки спить собі у своєму ліжечку і все чудово.
автор Бяки-козяки • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну так вже ж поїхала?
То точно) але осад залишився в душі
автор Бяки-козяки • 22 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А ви легко йогг привчили до ліжечка?
Боневтікла• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ой яке маля)) скільки вам?
10 міс, вже доросла)
ФсеСама• 22 сентября 2023
Головне ви і малюк, а всі інші хай критикують, хоч всруться. Вам треба спати по максимуму, плювати на все.
Полонянка SexShop-а!• 22 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Это СВСМ, скорее всего. Бедная соседка.

90x60x90• 22 сентября 2023
По моему, сейчас наоборот пропагандируют совместный сон. И много кто спит с ребенком, вы не одна такая 😝.
ФсеСама• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Просто цікаво, чи я одна така?
Я спала з стном до його відлучення 2,3роки. І хай буде благословенна та людина, яка мені це порадила.
Має бути ортопедичний жорсткий матрац, щоб не провалювався,велике ліжко, щоб можна було відкотитися подалі, біля дитини ніяких подушок.
КаваЗМолоком• 22 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это СВСМ, скорее всего. Бедная соседка.
не знаю,что такое свсм,она заснула,когда кормила
ФсеСама• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ой, мамочко, ви ще стільки в своєму житті наслухаєтесь! Не зважайте.
Я така бойова• 22 сентября 2023
А ви менше розказуйте з ким і як спите
ФсеСама• 22 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Ні, не одна.
Добрий ранок
Який масюс! Мій вже дядечко з вусами вищий за мене, а колись так само спав качанчиком ...насолоджуйтесь! Вони так швидко ростуть!
Мюллерная• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Просто цікаво, чи я одна така?
Яка? Яка слухає інших?))

П.с. я не розумію як це спати з дитиною....сон ви і так перериваєте. То яка різниця
Блакитне небо• 22 сентября 2023
А мне неудобно было спать с ребенком всю ночь. Я вообще не высыпалась. Могла взять ночью, кормить и заснуть, но потом просыпалась и перекладывала. Вообще потом придвинула кроватку к нашей кровати, сняла одну сторону и спали так, вроде и с ребенком, но все равно он в отдельной кровати
Фенте Фря• 22 сентября 2023
Очень опасно, если грудь большая
ГонУрова дівка• 22 сентября 2023
Якщо ви висипаєтесь, якщо вистачає місця на ліжку,все ок. Не слухайте нікого.
Я теж спала з дитиною та чоловіком на одному ліжку,воно у нас велике. Головне,як на мене не спати окремо від чоловіка. Головне про чоловіка не забувайте 😊 інакше буде не дуже добре
КаваЗМолоком• 22 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
и мы так сделали) У меня еще и палец держал мой или мужа))